Прогресивні погляди сільського голови

Новости, Общество

  8 Дек , 2011

Ясногородська сільська рада розташована на північній околиці Єланецького району, межуючи з Братщиною. Незважаючи на віддаленість від районного центру, завдяки чіткій, організованій роботі голови Готшалюка Руслана Володимировича – є однією з найкращих сільських рад району.
Територія сільради охоплює сім сіл – Ясногородку, Крутоярку, Гражданку, Півні, Новоявленку, Бугорок, Михайлівку, в яких проживає 875 мешканців.

Багато уваги з боку сільської ради приділяється дошкільним навчальним закладам. У жовтні Ясногородський дитячий садок «Сонечко» святково відзначив своє 20-річчя. Це один із найкращих дитсадків у Єланецькому районі, в ньому виховуються 32 дошкільняти. Місцеві жителі, колишні вихованці закладу зустрілись із дітьми і вихователями, подарували подарунки. Приємними були вітання і подарунки від голови районної державної адміністрації А. Добровольського, голови районної ради О. Москаленка, депутата обласної ради Т. Демченко.

У цьому році в дитячому садку замінено вікна на суму 28000 грн., установлено нові сучасні електроплити за європейським стандартом «економ», придбано спортивне обладнання. Завдяки чіткій взаємодії сільради з місцевими сільгоспвиробниками закуплено нові іграшки, килими.

Не залишаються поза увагою і заклади культури. Відзначаючи у с. Гражданка День села, мешканці із задоволенням слухали пісні улюбленого народного фольклорного колективу «Джерело», який цього року відзначив своє 30-річчя. У його репертуарі – близько 300 пісень.

Сільською радою в нинішньому році організовано і профінансовано роботи по заміні вікон і дверей в Ясногородському Будинку культури, на що витрачено 40000 грн. Наразі тривають роботи з відновлення системи опалення та реконструкції дискозалу.

Для забезпечення комфортних умов навчального процесу за рахунок залучених коштів та коштів з районного бюджету в Ясногородській загальноосвітній школі замінено вікна на металопластикові, йде ремонт спортивного залу, відремонтовано їдальню, під контролем сільського голови ведуться роботи по ремонту центрального входу в школу. Незважаючи на кількість сіл і значну відстань до навчального закладу, забезпечується своєчасна доставка учнів до школи.

Одним із пріоритетів у своїй діяльності сільським головою визначено напрям ефективного енерговикористання, впровадження енергоефективних технологій. Так, за останні роки при реконструкції та відновленні зовнішнього (вуличного) освітлення застосовуються всі передові технології: встановлюються програмувальні пристрої для ефективного використання електроенергії з урахуванням денного природного освітлення.

Минулого року з сільського бюджету в цьому напрямку використано 10000 грн. За рахунок коштів субвенції з обласного бюджету відновлено освітлення по вул. 60 років Жовтня в с. Ясногородка. У поточному році з бюджету сільської ради виділено 15000 грн. на придбання енергоефективного обладнання для продовження робіт із відновлення освітлення вулиць.

Щодо благоустрою села, то завдяки енергійному підходу сільського голови капітально відремонтовано обеліск героям Великої Вітчизняної війни в центрі с. Ясногородка, впорядковуються кладовища, встановлено вітальні межові знаки на в’їзді в район, а на в’їзді в село – обереги, освячені настоятелями церков, як символ віри, надійності, духовності.

Говорячи про сільську раду і її голову, слід зазначити, що в кожному напряму діяльності спостерігається чітка робота голови, людини з передовими прогресивними поглядами на життя, на ефективну господарську діяльність, його чуйне ставлення до проблем мешканців, здоровий глузд і чіткий розрахунок.

Прес-центр Єланецької районної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ