Склад злочину – відсутній

Новости

  29 Дек , 2011

У статті «Шахрайські тенета для шукачів роботИ», опублікованій у номері «РП» від 12.11.11, йшлося про те, як «кадрові агентства» серед білого дня дурять миколаївців, беручи гроші, натомість – не виконуючи будь-якої роботи з працевлаштування громадян. На публікацію надійшла відповідь з обласного УМВС.

«Повідомляю, що ваша заява з питання проведення перевірки щодо фактів, які були освітлені в статті «Шахрайські тенета для шукачів роботи», розглянута співробітниками СДСБЕЗ Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області.

В ході перевірки було встановлено, що за адресою: м. Миколаїв, вул. Інженерна, буд. 16 знаходиться офіс ПП «Арбат», яке надає інформаційно-консультативні послуги з працевлаштування громадянам. ПП «Арбат» укладає договори з громадянами суто на добровільній основі, щодо надання інформаційно-консультативних послуг по працевлаштуванню. Безпосередньо ПП «Арбат» працевлаштуванням не займається.

В ході перевірки працівниками міліції було витребувано та ретельно перевірено документи, на підставі яких ПП «Арбат» здійснює свою господарську діяльність.
Відповідно до п. 2 ст. 10 Закону України «Про міліцію» міліція відповідно до своїх завдань зобов’язана виявляти, запобігати, припиняти та розкривати злочини, вживати з цією метою оперативно-розшукових та профілактичних заходів, передбачених чинним законодавством.

Враховуючи викладене, порушень діючого законодавства з боку ПП Арбат» не виявлено. Відповідна копія постанови про відмову в порушенні кримінальної справи та відповідь Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області направлені на вашу адресу.

З повагою
М.А. СЛЄПАНЬОВ, начальник УМВС України в Миколаївській області»

ВІД РЕДАКЦІЇ. Немає сумнівів у тому, що доблесні правоохоронці ретельно перевірили установчі документи фірми, яка надає «інформаційно-консультативні послуги». Але ж при цьому чомусь у відповіді ані пари з вуст – про те, що в рекламних оголошеннях у газетах це та інші «агентства» позиціонують себе як безпосередні надавачі конкретної роботи! Чи не простежується тут факт прихованого або навіть явного шахрайства?.. В такому разі у нас виникає наступне запитання: хто «ретельно» та на «законних підставах» «кришує» ймовірних пройдисвітів?

Сообщение:

*

НОВОСТИ