Валерій Жуков: «Моє кредо – допоможи тим, хто цього найбільше потребує»

Новости, Общество

  8 Дек , 2011

Валерій Жуков – із когорти тих народних обранців, котрі обрали депутатську стезю не задля якихось матеріальних благ чи тим паче для вирішення власних питань. Балотуючись до районної ради, Валерій Павлович поставив собі мету: щотижня, щодня робити все від нього залежне, аби бодай на дешицю покращити сільське життя.

Минулого року В.П. Жуков був обраний земляками відстоювати їхні інтереси у Жовтневій районній раді вже втретє поспіль. Висувався в мажоритарному окрузі села Миколаївське. Й, як і передбачалося, здобув упевнену перемогу на виборчих перегонах. Він нічого не обіцяв. А навіщо? Валерія Павловича і так дуже добре знають місцеві мешканці по його добрих справах і в якості депутата райради двох минулих скликань, і як заступника директора ТОВ «Сандора». В свою чергу, депутат знає кожного свого виборця в обличчя.

Вирішуючи найнагальніші питання життя-буття місцевої громади, В.П. Жуков працює в тісній взаємодії із Миколаївським сільським головою Олександром Барановським, депутатами сільської ради, головою ветеранської організації, керівниками загальноосвітньої школи та дитячого садка, громадою села. За ініціативи та безпосередньої участі Валерія Жукова регулярно розробляються та виконуються програми соціального партнерства між Миколаївською сільською радою та ТОВ «Сандора». І так – уже 12 довгих літ! Лише цього року до депутата надійшло 66 колективних та індивідуальних звернень щодо допомоги в соціально-культурному розвитку села, допомоги окремим громадянам. Практично по всіх проханнях прийняті позитивні рішення. При цьому жоден лист від сільського голови, керівників школи та дитсадка не залишився поза увагою депутата районної ради та керівництва компанії.

– Ми розуміємо, що фінансування освітньої галузі на державному рівні ще недостатнє, відтак завжди сприяємо у вирішенні найнагальніших питань. Я в своєму житті керуюся принципом: «Допоможи тому, хто цього найбільше потребує».

Серед головних напрямів Програми соціального партнерства – поліпшення ситуації у галузі охорони здоров’я та пропаганда здорового способу життя, підвищення екологічної безпеки та раціональне використання природних ресурсів, підтримка та розвиток талантів, розкриття творчих здібностей дітей та молоді, покращення умов для навчання та виховання у дитячому садочку та загальноосвітній школі.

Якщо вдатися до конкретики, то у реєстрі добрих справ Валерія Жукова та компанії «Сандора» – постійне забезпечення дитячих закладів села смачними та корисними соками від провідного вітчизняного виробника, придбання спортивного інвентаря, забезпечення ансамблю «Ветераночка» костюмами, надання техніки для благоустрою населеного пункту, безплатне підвезення вчителів до школи, фінансова допомога мешканцям Миколаївського.

А в жовтні цього року за найактивнішої участі Валерія Жукова виконано ще один депутатський наказ – установити в селі дитячий ігровий майданчик. Просто неба виросло справжнє дитяче містечко, в якому встановлені різноманітні ігрові прилади. На цю благу справу товариство «Сандора» виділило чималеньку суму – 27 тисяч гривень. «Але не в грошах діло, – зазначає Валерій Павлович. – Адже головне – те, що ми спільно створили для дітей Територію добра та щасливого дитинства».

Напруженою й плідною є й діяльність депутата в стінах Жовтневої районної ради. Ось уже в третій каденції колеги довіряють В.П. Жукову очолити одну із найскладніших, найвідповідальніших ділянок роботи. Як голова постійної комісії районної ради з питань регуляторної політики, планування, бюджету, фінансів, економічної реформи, підприємництва, приватизації та власності Валерій Павлович організовує в потрібному русі бюджетний процес, зважено підходячи до кожного пункту, кожної цифри. На контролі комісії – не лише районний бюджет, а й розроблення планів соціального та економічного розвитку приміського району, контроль стану виконання фінансування районних цільових програм, визначення пріоритетів при розподілі фінансових потоків. Але в цих та інших питаннях Валерій Павлович зарекомендував себе як розважлива та високопрофесійна людина, готова дослухатися до будь-якої слушної думки – як від своїх колег-депутатів, так і від районної громади.

Про фаховість В.П. Жукова говорить бодай той факт, що навіть попри негативний вплив світової фінансово-економічної кризи, вдалося зберегти позитивну динаміку наповнення дохідної частини районного бюджету.
Одне слово, за такими депутатами, як Валерій Жуков – майбутнє місцевого самоврядування в Україні. Тож побажаємо Валерієві Павловичу міцного здоров’я, наснаги, всіляких гараздів. Упевнений, до цих слів привітань долучиться і вся громада села Миколаївське Жовтневого району.

Андрій ТЮРІН
Жовтневий район

НА 2-му ЗНІМКУ: відкриття дитячого майданчика у с. Миколаївське.

Сообщение:

*

НОВОСТИ