Військовому госпіталю – 220

Новости, Общество

  17 Дек , 2011

5 грудня 2011 року Миколаївський військовий госпіталь (військова частина А 2428) відзначав 220-ту річницю. Це найстаріший медичний заклад нашого міста, заснований у 1791 році для потреб діючої армії, в період російсько-турецької війни, за розпорядженням генерал-губернатора Новоросійського краю Г.О. Потьомкіна.
А вже в 1817 році за розпорядженням Адміралтейства військово-морський госпіталь був переведений до м. Миколаєва. Він став головним лікувальним закладом усієї Причорноморської зони Російської держави.

Із цієї нагоди 2 грудня відбувся святковий концерт, підготовлений викладачами та студентами Миколаївського коледжу культури і мистецтв та зразковим дитячим колективом народного танцю Будинку культури «Молодіжний».

Першим зі святковою промовою виступив начальник госпіталю, полковник медичної служби Олександр Миколайович Третьяк. У своїй промові він розповів присутнім про історію закладу, його бойову та трудову славу, а також словами вдячності згадав імена колишніх начальників цього закладу: В.В. Алєксєєва, Л.М. Любашевського, В.П. Майданюка, М.Ю. Пилипенка.

Привітав колектив військового госпіталю від себе та від усієї миколаївської громади й міський голова Володимир Дмитрович Чайка. Також він нагородив почесними грамотами кращих фахівців закладу, справжніх професіоналів. Серед них – командир в/ч А 2428, полковник медичної служби Олександр Третьяк, начальник терапевтичного відділення, майор медичної служби Інна Візняк, старша операційна сестра хірургічного відділення, старший солдат військової служби за контрактом Наталя Ващук, старша медична сестра терапевтичного відділення, сержант військової служби за контрактом Ірина Глущенко, медична сестра поліклінічного відділення, старший солдат військової служби за контрактом Наталя Іванова, медична сестра інфекційного відділення, старший солдат військової служби за контрактом Вікторія Білоус, оператор електронно-обчислювальних машин медичної частини, солдат військової служби за контрактом Наталя Ганжул. А всьому колективу в цей святковий день Володимир Дмитрович побажав здоров’я, мирного неба, щастя, добробуту, родинного благополуччя та вагомих досягнень у професійній діяльності.

Також до поздоровлень долучилися начальник Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, полковник медичної служби В.П. Майданюк, командири військових частин нашого міста та ін. Усі вони наголошували на професійних рисах військовослужбовців, працівників Миколаївського військового госпіталю, адже кожен із них старанно та самовіддано виконує свою роботу.

На сьогодні особовий склад Миколаївського військового госпіталю продовжує славні традиції, виконує благородну справу, спрямовану на оздоровлення військових пенсіонерів, інвалідів, учасників ВВВ і бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та військовослужбовців строкової служби військових частин Миколаївської і Херсонської областей. Починаючи з 2000 року, госпіталь обслуговує військовослужбовців миротворчих контингентів України в Ліберії, Сьєрра-Леоне, Ірані та Іраку.

Влас. інформ.
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

НА ЗНІМКУ: О. Третьяка вітає депутат облради Олександр Усенко.

Сообщение:

*

НОВОСТИ