Французький смак українського вермуту

Новости, Общество

  19 Янв , 2012

«Есмеральда», «Франческа», «Шардоне», «Баккара» – ці та інші романтичні назви добре відомі цінителям прекрасного. Адже вони об’єднують вина, що випускаються лідером виноробної промисловості України – ВАТ «Коблево». Всього на заводі, розташованому в с. Ленінка Березанського району, розливається понад три десятки найменувань сухих, напівсухих, напівсолодких, кріплених, десертних вин та вермутів. Вони користуються неабияким успіхом в Україні, а також експортуються до Росії, Казахстану, Ізраїлю.

Але те, що продукція під торговельною маркою «Коблево» лише найвищої якості, визнали й законодавці мод на ринку вина – французи. Побувавши у вересні 2011 року на ВАТ «Коблево», співвітчизники Дюма були щиро здивовані якістю та витонченістю продукції українських виноробів. На знак дружби та розвитку взаємовигідної співпраці винороби Коблевого і французького містечка Божоле (населені пункти розташовані на одній географічній широті) стали побратимами. На честь цієї події встановлено пам’ятну стелу.

Особливо вражає іноземців вермут «Маренго» – нічого подібного вони досі не куштували! Принагідно треба зауважити, аналогів цьому унікальному продукту немає навіть в Італії – батьківщині вермутів. Тож невипадково саме «Маренго» є лідером продаж у лінійці готової продукції ВАТ «Коблево».

Безперечно, до цього та інших успіхів акціонерного товариства доклала неабияких зусиль, а також часточку власної душі (а без цього доброго вина не буває!) й голова правління ВАТ «Коблево» Віра Михайлівна Козлівська, яка безперервно працює на рідному підприємстві з 1983 року.

– Наше товариство, – розповідає В.М. Козлівська, – має замкнений технологічний цикл з виробництва вина – це вирощування винограду, виробництво виноматеріалів та, власне, розлив самого вина. Розуміючи необхідність забезпечення власної сировинної бази та дотримання високих стандартів якості, ВАТ «Коблево» за три останні роки заклало молоді виноградники на площі 340 гектарів. А загалом, враховуючи співпрацю з ВАТ «Радсад», виноград вирощується на 2 тисячах гектарів, причому більша частина рослин перебуває у фазі активного плодоносіння. Крім того, щороку відбувається технічне переозброєння нашого підприємства. Так, уже цього року плануємо відкрити новий цех.

На підприємстві мають достойну роботу 265 чоловік з Ленінки, Червоноукраїнки, Коблевого, інших сіл і навіть Березанки. Середня заробітна плата – понад 2000 тисячі гривень, до цього працівники мають гаряче харчування за символічну плату, безплатний проїзд до місця роботи, подарунки на різноманітні свята. Для району наявність заводу – великий «плюс», адже дозволяє істотно пом’якшити проблему сільського безробіття. Окрім того, за минулий рік ВАТ «Коблево» сплатило 29 мільйонів гривень податків і зборів, із них 3,3 млн. грн. – єдиний соціальний внесок, ще 1,5 млн. грн. надійшли до місцевого бюджету.

«В чому секрет успіху? – Віра Михайлівна замислюється лише на мить. – Насамперед у стабільному, високопрофесійному трудовому колективі, котрий розуміє та злагоджено вирішує поставлені перед ним завдання».

Андрій ТЮРІН, спеціальний кореспондент «РП»

НА 1-му ЗНІМКУ: Віра Козлівська.

Сообщение:

*

НОВОСТИ