Культурне дозвілля: якщо відпочивати, то весело і гучно

Новости, Общество

  27 Янв , 2012

Казанківська земля багата не тільки мальовничими краєвидами, а й творчими людьми. Тут народився відомий український письменник Павло Глазовий і тому щорічно у цих місцях проводиться Всеукраїнський конкурс виконавців у жанрі гумору та сатири.
Сучасна молодь Казанки теж не відстає від своїх батьків.

На базі клубних закладів району сьогодні працює 140 колективів художньої самодіяльності, 74 з них – для дітей. У гуртках та творчих колективах займається понад двох тисяч учасників. За жанрами переважають вокально-хорові колективи. Набуває росту хореографічний жанр.

– Клубні працівники в повній мірі приводять у дію великі резерви, які знаходяться в святах календарно-обрядової культури українського народу та проведенні різноманітних молодіжно-розважальних заходів, – розповідає начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталья Маслова. – Саме в них формується не тільки емоційно відкрита особистість, але й розуміння молоді естетичного й морального досвіду своїх предків.
 

Діють тут і клуби за інтересами, цінністю котрих є повна самодіяльність, власна ініціатива, винахідливість, самостійність у вирішенні різноманітних питань. У свою чергу, діючи у тісному контакті з клубами за інтересами і надаючи їм постійну допомогу, клубні заклади самі збагачуються новими формами роботи.

Активними учасниками районних заходів є колективи: районного Будинку культури «Надвечір’я» – виступає з концертними програмами у будинку ветеранів «Надія», на святах; «Світанок» (Веселобалківська сільська рада) – бере активну участь у фольклорних святах, святі меду, сала, Масляної та інше.

У принципі, як то кажуть, усі шляхи ведуть у Рим. Так і в Казанці: для того, щоб молодь сьогодні культурно відпочивала і відвідувала клубні заклади, там повинні бути сприятливі умови – тепло, затишно, художньо-декоративне оформлення приміщень, змістовна робота колективів художньої самодіяльності, атмосфера взаємоповаги, дружньої підтримки. Все це є у казанківських закладах культури завдяки суттєвій підтримці їх місцевою владою.

Тетяна ФАБРИКОВА
НА ЗНІМКУ: свято сала в Казанці.

Сообщение:

*

НОВОСТИ