МБК «Миколаїв» програв два матчі поспіль

26 Янв , 2012

МБК «Миколаїв» – «Азовмаш» – 75:81 (16:16, 25:25, 15:12, 19:28)
МБК «Миколаїв»: Вон (10 очок), Яйло (15), Онуфрієв (2), Грін (25), Маклейн (11), Гілевич (2), Кривич (4), Скляр, Коулмен (6), Корочкін.
Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі, що і підтверджує її результат – 41:41. Правда, щоб відкрити рахунок суперникам знадобилося дві з половиною хвилини. Деякі гравці в атаці діяли з помилками, тому команди до середини стартового періоду підійшли, набрав лише 12 очок на двох – 6:6. Поступово обидві сторони розігралися. На рівних продовжилася гра і після великої перерви – з невеликою перевагою лідирували «корабели», а гості їх наздоганяли.

На початку заключної чверті завдяки точному кидку Вона з-за дуги МБК «Миколаїв» збільшив відрив на шість пунктів, але гравці «Азовмашу» Юінг, Дроздов і Печеров швидко ліквідували відрив і вивели свою команду вперед на чотири очки. Миколаївські баскетболісти боролися до самого кінця, на останній хвилині вони мали мінімальне відставання. Однак за 30 секунд до фінальної сирени Ранчік реалізував два штрафних, потім двічі не схибив зі штрафної позначки і Юінг.

БК «Київ» – МБК «Миколаїв» – 81:72 (25:23, 18:22, 17:13, 21:14)
МБК «Миколаїв»: Вон (12 очок), Кривич (3), Онуфрієв (17), Грін (23), Маклейн (9), Гілевич (6), Яйло (2), Скляр, Корочкін.
З перших хвилин столичні баскетболісти показали, що рішуче налаштовані на перемогу. Успішно атакуючи з далеких дистанцій, вони поступово збільшили свою перевагу, але гості зуміли ліквідувати відставання до мінімуму. На початку другої чверті «корабели» вперше вийшли вперед і завершили першу половину матчу з перевагою в два очки.

Третій і четвертий періоди пройшли в рівній боротьбі і лише наприкінці матчу господарі паркету зуміли схилити чашу терезів на свою користь. За три хвилини до його закінчення киянин Швець дальнім кидком вразив кільце. Вон скоротив розрив до двох пунктів. Далі гості в атаці тільки промахувалися, у захисті порушували правила, а суперник забивав штрафні.
Головний тренер МБК «Миколаїв» Валентин Берестнєв:

– У цьому сезоні нам не вистачає ігрової дисципліни, а у вирішальні моменти гравці роблять помилки. Команда грала без двох легіонерів. Зі Сполучених Штатів не прилетів Макклінток, хоча за домовленістю він повинен був встигнути на цю гру. Коулмен не вийшов на майданчик через травму. Решта баскетболістів діяли на різному рівні. Гілевич зіграв усього сім хвилин, нічим нам не допоміг, отримав п’ять фолів і пішов відпочивати. Трохи краще за нього діяв Корочкін. Коли з гри випадають чотири ключові гравці, то перемогти складно.

Хочу привітати з хорошою грою Скляра, який практично не зробив жодної помилки. Буду ставити його у всіх матчах і сподіваюся, що до закінчення сезону ми отримаємо хорошого гравця.
Наша команда все далі і далі віддаляється від «вісімки». Тому варто подумати – чи треба нам тримати цих легіонерів і «дорогих» українців заради того, щоб у підсумку посісти десяте місце.
У січні МБК «Миколаїв» проведе ще дві виїзні зустрічі – 28-го – з «Говерлою» і 30-го – з «Галичиною».