Мудрий ювілей «Березані»

Новости

  19 Янв , 2012

На п’ятницю, 13 січня, незважаючи на містичну дату, у Березанці одночасно із зустріччю Старого Нового року призначили святкування видатного ювілею – 80 років від заснування єдиної в районі газети «Березань». Урочисте дійство перетворилося на свято не тільки газети, але й усього району.

Починалася газета у далекому 1932 році зовсім з іншої назви – «Соціалістична правда». Перший її номер побачив світ 1 січня. Пізніше газета була перейменована на «Ленінську правду». А з 1996-го видання носить свою нинішню назву. З 2006 року часопис очолює Людмила Федорівна Дехтяренко.

До Будинку культури прийшли і старі, і молоді. У переповненому залі відбувся концерт, в якому свої таланти продемонстрували місцеві співаки, танцюристи, представники гумористичного жанру. Аплодисменти, якими глядачі відзначали кожний номер, свідчили про неабияку майстерність тих, хто виходив на сцену.

Березанців привітали голова Миколаївської обласної адміністрації Микола Петрович Круглов, перший заступник голови обласної ради Володимир Валентинович Пащенко, голова районної адміністрації Сергій Миколайович Корчевський, голова районної ради Валентин Миколайович Гуртовий.
 

– 80 років – це дійсно визначна дата, – зазначив Микола Круглов. – Вона свідчить про те, що газета, безумовно, відбулася. За стільки років змінювалися редактори, журналісти і трудові колективи. Але завжди залишалася газета, а також її по-справжньому бойовий дух. Ми з вами жили при соціалізмі, жили при майже комунізмі, зараз живемо при капіталізмі, що будується. Ми бачили багато подій, ми будували і руйнували. Разом з редакцією ми пройшли 20 років незалежності нашої країни. Це були дуже непрості роки. Виявилося, що будувати державу набагато складніше, ніж її проголосити. Осмислити наше життя, зрозуміти, що робиться правильно, а що – навпаки, невірно, яка у нас влада – хороша чи ні, чи знає вона проблеми своїх громадян, чи вирішує вона ці проблеми, – завжди допомагають засоби масової інформації. З цим головним своїм завданням журналісти газети «Березань» завжди справлялися. Газета пише про місцеві події, її створюють свої люди, які з’являються не лише під час виборів, а працюють тут постійно. Вони були, є і будуть. Так само буде і газета.

Від імені голови обласної ради Ігоря Дятлова і всього депутатського корпусу привітав березанців Володимир Пащенко. Він нагадав, що таких газет-«довгожителів» не так уже й багато існує і в Миколаївській області, і в Україні. Він побажав усім присутнім зустрітися ще й на 90-й і навіть на 100-літній ювілей газети Березанського району.

Історія газети «Березань» складалася разом із історією всієї країни. І якщо порівнювати пройдені роки із людським життя, то невипадково ювілей газети назвали «мудрим». Адже на сьогодні видання має заслужений авторитет у представників органів влади, її поважають читачі, їй довіряють, а до редакції нерідко звертаються по поради і допомогу, які тут завжди отримують. Якщо газета викликає зацікавленість у людей, допомагає їм і вирішує існуючі проблеми, таке видання справді потрібне, і йому забезпечене довге і яскраве життя. Зі святом, колеги!

Тетяна ФІЛІППОВА
НА ЗНІМКУ: колектив редакції: у роботі і на святі – разом.

Сообщение:

*

НОВОСТИ