«Наша мета – мати все своє…»

Новости, Общество

  19 Янв , 2012

Березанські кооператори всією своєю діяльністю доводять успішність колективної форми господарювання. Районне споживче товариство (РСТ) не лише зберегло матеріальну базу радянського періоду, а й рік у рік нарощує обсяги, долучаючись до нових видів діяльності.

Чверть століття товариство очолює заслужений працівник сфери послуг України, член правління облспоживспілки, член Ради Укоопспілки Сергій Петрович Рубцов. Спільно зі своїми однодумцями ця мудра та досвідчена людина веде корабель ввіреного йому чималенького підприємства повз рифи економічних та політичних випробувань і негараздів. Зараз в Укоопспілці працюють над реформуванням системи споживчої кооперації. «Та ми спочатку вивчимо, подивимось на реальних прикладах, що до чого, а вже потім приймемо конкретні рішення», – обережно зазначає Сергій Рубцов. Саме завдяки такій розважливості та далекоглядності березанцям вдалося зберегти та примножити власність РСТ. Й справді, будувати – не ламати…

Сьогодні Березанське райспоживтовариство – це 12 кооперативних підприємств, харчокомбінат, ковбасний цех, КП «Центральний ринок», ПСК «Гетьман», госпрозрахункове підприємство «Універмаг», 45 торговельних підприємств, 19 приватних (дочірніх) підприємств, у яких задіяні близько 300 працівників. Під прапором Березанського РСТ об’єднали своє майно 200 пайовиків, які, треба думати, аж ніяк не обділені. Щороку 40 відсотків від чистого прибутку кооператорів спрямовуються на виплату дивідендів пайовикам, і так уже – протягом останніх п’яти років. А під час щорічних зборів пайовиків спільно з людьми визначаються подальші стратегічні напрямки діяльності споживчого товариства. До речі, кожен рік у розвиток матеріальної бази інвестується до півмільйона гривень. 90 відсотків усіх об’єктів системи кооперації газифіковані.

Серед головних видів діяльності березанських кооператорів – виробництво продуктів харчування, торгівля, заготівля, ресторанне господарство, ринкова діяльність. «Наша мета, – каже С.П. Рубцов, – мати все своє. Тобто торгівля вивчає потреби ринку та робить замовлення на різні види товарів. Потому на ці запити відгукується виробництво, котре надає торгівельним закладам необхідну продукцію. При цьому наголос робиться на забезпечення високої якості та ритмічності в роботі».

Задля виконання поставлених завдань березанці спромоглися зберегти надбання попередніх поколінь кооператорів та кадровий потенціал. «У нас – ефективна та життєздатна система», – наголошує керівник райспоживтовариства.

Наочно ілюструються ці слова С.П. Рубцова розгалуженою мережею торговельних закладів. Магазини є в більшості сіл, а завезення свіжої продукції, зокрема хліба власного виробництва, здійснюється кожного дня. Хоча, звісно, доставка декількох паляниць до віддаленого на десятки кілометрів сільця, зважаючи на дорожнечу пального, не завжди приносить бажаний прибуток, проте товариство у цьому випадку виконує своєрідну соціальну функцію. Та й репутація надійного постачальника – дорожче будь-яких грошей.

Частий гість у березанських кооператорів – голова райдержадміністрації Сергій Корчевський. І недарма, бо керівник району бачить велику перспективу в розвиткові цієї форми господарювання. «Зважте бодай на те, – зазначає Сергій Миколайович, – що в системі споживчої кооперації мають достойну і стабільну роботу три сотні мешканців району, причому заробітна плата виплачується офіційно. Крім того, тільки за минулий рік РСТ сплатило податків і зборів майже два мільйони гривень, а це, звісно, додаткові відрахування на школи та дитсадки, лікарні та клуби».

За сприяння голови адміністрації березанські кооператори відновили такий успішний колись вид діяльності, як заготівля. Минулого року працівники РСТ закупили у населення м’яса, овочів та фруктів на 548 тисяч гривень, що на 50 відсотків перевищило показник попереднього року. Вигода для всіх – очевидна: населення за прийнятними цінами продає, не відходячи від власних обійсть, вирощену продукцію, кооператори централізовано її закуповують, а потому з мінімальною націнкою реалізують населенню району. Частина дарів ланів та садів переробляється і реалізується через систему кооперативної торгівлі за доступними цінами: квашені капуста та томати – по 6 гривень за кілограм, мочені яблука – 10 грн./кг. Цією корисною та напрочуд смачною продукцією товариство також забезпечує соціальні об’єкти – школи, дитсадки району. Дякують березанських кооператорів за співпрацю й миколаївські турбобудівники: споживче товариство забезпечує якісним та недорогим м’ясом комбінат громадського харчування Державного підприємства «Зоря» – «Машпроект».
 

Утім, голова райдержадміністрації наразі націлює кооператорів на будівництво великого, місткістю 150 тонн, сховища овочевої продукції. Це дасть неабиякий поштовх як для розвитку кооперативного холдингу, так і сільського господарства району, створить додаткові робочі місця. Але без допомоги держави реалізувати такий масштабний проект буде важко.

А відродити галузь тваринництва у районі покликаний ковбасний цех, який днями має урочисто відкритися. Необхідні виробничі площі надало районне споживтовариство, а ось нові ідеї та капітал привносять молоді миколаївські бізнесмени – директор ковбасного цеху Олексій Іванов та його заступник Олександр Саржевський. За підготовчий період був здійснений ремонт, завезено сучасне імпортне обладнання. «Ставимо за мету, – розповідає О. Іванов, – випускати до 40 видів м’ясної продукції – варених, напівкопчених та копчених ковбас, м’ясних делікатесів тощо. При виробництві ковбас використовуємо лише натуральні компоненти, жодних синтетичних домішок або сої».

Ковбасний цех уже випустив свою першу продукцію під торговельною маркою «Матей», відгуки споживачів – лише найліпші. Відкриття нового виробництва сприяло створенню 16 робочих місць, а в планах молодих підприємців – нарощення обсягів, це, відповідно, залучить додаткові робочі руки. Якісна та доступна продукція, сподіваються у Березанці, відродить колишню славу тамтешніх ковбас, займе чільне місце на полицях магазинів.

Те, що шлях на своє, місцеве, обраний правильно, доводить досвід діяльності харчокомбінату. Його основний профіль – виробництво хліба та хлібобулочних, кондитерських виробів тощо. Є також власний млин, крупорушка. За допомогою місцевої влади виробництво хліба забезпечено якісним борошном до початку наступного сезону, відтак ціни на хліб будуть стабільними. До речі, близько 90 відсотків усіх потреб у відмінній сировині «закриває» акціонерне товариство «Прикордонник», яким керує депутат обласної ради Михайло Дротенко.

Директор харчокомбінату Володимир Єгоров упевнений: 160 тонн продукції на рік, а це хліб 15-ти видів та 40 найменувань кондитерських ласощів, – то далеко не межа для березанських пекарів. Адже за своєю якістю місцеві «кирпичики», паляниці та батони нічим не поступаються миколаївським чи одеським аналогам, а ціна є цілком конкурентною. «То чого ми повинні підтримувати чужого, а не свого виробника?» – риторично запитує Сергій Корчевський. Свіжий та якісний хліб охоче споживають не лише пересічні покупці, а й маленькі відвідувачі дитячих садків та шкіл району. «Їсти наш хліб можна без острахів за здоров’я, – зауважує В. Єгоров, – адже за якістю ми постійно пильнуємо у сертифікованій лабораторії».

Отже, попри всі труднощі, березанські кооператори впевнено торують шлях до кращого майбутнього. Заради людей, на благо регіону.

Андрій ТЮРІН, спеціальний кореспондент «РП»

НА ЗНІМКАХ: Сергій Рубцов; хлібодари Ірина Кужда, заввиробництвом Тетяна Яковенко, Валентина Мельник, Віра Андріїва; магазин «Квіти»: Антоніна Єрошенко пропонує товар на найвибагливіший смак; Олександр Саржевський, технолог Яніна Коломєйцева, Олексій Іванов.

Сообщение:

*

НОВОСТИ