Нові кіоски «Миколаївпреси»

Новости

  12 Янв , 2012

Підприємство «Миколаївпреса» постійно оновлює свої кіоски, де продається різноманітна газетно-журнальна продукція. Нещодавно у трьох районах міста з’явилися суперсучасні малі архітектурні форми (МАФ), які не тільки прикрашають вулиці своїм зовнішнім виглядом, але й за облаштуванням є набагато зручнішими для покупців і продавців періодичних видань. Отже, нові кіоски можна побачити у Каштановому сквері – на розі вулиць Радянської і Великої Морської, на площі біля Центрального ринку, а також на розі вулиці Південної та проспекту Жовтневого.

Директор ТОВ «Миколаївпреса» Тетяна Щербіна повідомила, що це пілотний проект, під час якого буде вирішуватися питання розміщення подібних кіосків по всьому місту. Всіляко сприяють нововведенню міськвиконком та районні виконкоми, де затверджуються місця розташування МАФів.

«Наші кіоски мають сучасний дизайн, і для нас це дуже важливо, тому що ми хочемо бачити своє місто красивим», – сказала Тетяна Щербіна.
Крім того, у нових точках продажу є умови для розкладки більшої кількості газет і журналів, ніж у кіосках попередніх проектів. А покупцеві набагато зручніше підійти і продивитися вітрину.

Керівництво підприємства «Миколаївпреса» має на меті найближчим часом набагато збільшити асортимент продукції, для чого укладає прямі договори з постачальниками. Відповідно для покупців продукція стане дешевшою та доступнішою.

Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ