Новини з регіонів

Новости

  12 Янв , 2012

м. Баштанка

Спортивна надія Баштанщини

5 січня голова Баштанської райдержадміністрації Іван Рубський та заступник голови районної ради Валентина Каратєєва привітали місцевих спортсменів – студентів Миколаївського вищого училища фізичної культури Юлію Колесник, Валентина Попель, Олександра Печенюка та Владиславу Марштупу з присвоєнням їм звання кандидатів у майстри спорту з греблі на байдарках та каное.

Керівники району подякували юним спортсменам за те, що своїми результатами вони прославляють Баштанський край, побажали їм нових спортивних злетів та вручили новорічні подарунки.
Наразі спортсмени готуються до Всеукраїнської спартакіади школярів у м. Ковелі Волинської області та мають наміри у цьому році завоювати почесне звання майстрів спорту.

м. Вознесенськ

На радість дітям

Нещодавно в мікрорайоні «Зелений Гай» завдяки зусиллям місцевого ОСББ відбулося урочисте відкриття оновленого спортивного майданчика для дітей та молоді. Тут встановили нову гойдалку, карусель та гірку.

Під час урочистої частини почесними грамотами були нагороджені ініціативні мешканці району, а також ті, хто допомагав власноруч встановлювати обладнання, прибирати та облаштовувати територію. А на малюків очікувала спеціальна святкова програма. Проте, певно, найбільшим подарунком для них стало нове ігрове обладнання, завдяки якому діти тепер мають можливість бавитися на майданчику в безпечних умовах.

Цей приклад ще раз доводить, що лише небайдужість та ініціативність допомагають підвищити рівень життя громади.

Підготувала Анна НІКУЛІНА

Врадіївський район

Відкрилася сільська амбулаторія

На території Сирівської сільської ради нещодавно відкрилася перша в районі амбулаторія загальної практики сімейної медицини. У приміщенні медичного закладу лише за два місяці було зроблено капітальний ремонт шести кімнат, які тепер повністю готові до прийому пацієнтів. Підведено газове опалення, є вода.

Сирівський сільський голова А. Літвінов повідомив, що місцеві фермери, одноосібники, підприємці і просто небайдужі люди виділили на ремонт амбулаторії 33 тисячі гривень. Завдяки цьому за останній час вдалося виконати всі підготовчі роботи та відкрити амбулаторію. Сільський голова щиро подякував усім землякам за активну участь у благодійній акції.

Влітку у Сировому повинен приступити до роботи дипломований сімейний лікар. Замовлення на такого спеціаліста зроблено. Для лікаря у селі вже підготовлено житло.
Головний лікар Центральної районної лікарні П. Назарук зазначив, що, окрім амбулаторії, у Сировому продовжують роботу два ФАПи. Сімейний лікар Н. Іртуга двічі на тиждень приїжджатиме у Сирове, прийматиме хворих у визначені дні то в одному ФАПі, то в іншому.

Доманевский район

Дети получили подарки

В Доманевке в первые дни нового года прошла традиционная акция «Новогодние подарки от Деда Мороза и Снегурочки». Гостями праздника стали дети льготных категорий – в районе проживают 62 ребенка-сироты и лишенных родительской опеки, в том числе 8 детей, которые воспитываются в приемных семьях сел Богдановка, Прибужье и Лидиевка.

А накануне праздника председатель Доманевской райгосадминистрации Тарас Кушнир поздравил 18 воспитанников отдела ранней социальной реабилитации детей-инвалидов, а также 8 подростков-сирот и лишенных родительской опеки, которые являются студентами Мариновского профессионального аграрного лицея.

Все «виновники торжества» получили в подарок наборы со сладостями и игрушки, а ребята постарше – учебные принадлежности. Много слов благодарности было высказано в адрес спонсоров детских праздников.
На губернаторской елке побывали также 100 юных жителей Доманевского района – ребята льготных категорий, талантливые и одаренные дети. В Николаеве они стали участниками праздничного утренника, а также посмотрели новогоднее представление в театре.

Подготовила Татьяна ФИЛИППОВА

Новобузький район

Якісну воду – в кожну оселю

Тривалий час проблема забезпечення жителів с. Новополтавка якісною питною водою стояла досить гостро. І ось нарешті новополтавцям пощастило: на виконання державної програми «Питна вода України» вони отримали 1 млн. 172 тис. грн. А сільська рада зі свого бюджету додала ще 106,5 тис. грн.

За селом уже давно існує свердловина. Проте вода в ній – технічна. Тож тепер, отримавши значні кошти, ТОВ «Миколаївміськбуд» проводить масштабні роботи з її реконструкції та впровадження інноваційної системи доочистки води. Здійснено облицювальні роботи в приміщеннях, де буде встановлено необхідне обладнання, а також споруджено каналізаційну систему.

Після завершення реконструкції об’єкт буде передано на баланс КП «Новополтавський сількомунгосп». А в перспективі передбачається фасування води у пляшки, щоб нею було зручно користуватися як у домашньому господарстві, так і в закладах соціальної сфери.

Спорт – це запорука здоров’я

Завдяки перемозі в конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Шевченківська територіальна громада отримала 100 тис. грн. із державного бюджету. Крім того, 30 тис. грн. було виділено з районного бюджету, стільки ж – із місцевого, ще 20 тис. грн. надало ПОСП «Красна Баштанка». Усі ці кошти були спрямовані на організацію масової фізкультурно-спортивної роботи серед дітей та дорослих.

Нещодавно шевченківці отримали по-сучасному відремонтовану спортивну залу. Тут встановлено електроопалення, системи водопостачання та каналізації, придбано спортінвентар.
Став привабливішим і зовнішній вигляд сільського Будинку культури. На першому поверсі приміщення встановили 44 металопластикові вікна та 15 дверей.
Тож тепер усі охочі матимуть можливість займатися спортом та вести активний спосіб життя.

г. Южноукраинск

Южноукраинские танцоры – лучшие

По результатам 2011 года тренер клуба спортивного танца «Вдохновение» Людмила Самчинская, а также ведущая пара клуба – Роман Гербей и Вера Бондарева – заняли первые места среди тренеров и спортивных пар Всеукраинской федерации танцевального спорта, а сам клуб был признан лучшим клубом 2011 года.

На счету этого коллектива немало громких титулов и побед. Клуб спортивного танца, действующий на базе Дворца культуры «Энергетик», не раз достойно представлял компанию «Энергоатом» и ее обособленное подразделение «Южно-Украинская АЭС» на различных отечественных, зарубежных турнирах и соревнованиях. Большинство поездок и выступлений танцоров осуществляются при финансовой поддержке коллектива атомщиков. На базе клуба ежегодно проводится открытый весенний турнир по бально-спортивным танцам на кубок ЮУ АЭС.

Сегодня клуб спортивного танца «Вдохновение» объединяет более 200 самых маленьких, юных и уже взрослых любителей грации и пластики.

Подготовила Анна НИКУЛИНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ