Профспілка «Океану» подякувала губернатору за підтримку

Новости

  12 Янв , 2012

6 січня голова облдержадміністрації Микола Круглов зустрівся з представниками профспілкового комітету ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», на чолі з головою комітету Анатолієм Немовим, на їхнє прохання.
Профспілка офіційно повідомила голові ОДА, що трудовий спір з адміністрацією припинено, оскільки усі вимоги трудового колективу виконано.

Як вже повідомлялось, за період з 22 листопада по 22 грудня 2011 року на виплату заробітної плати було направлено більше 30,14 млн. грн.
Станом на 23 грудня заборгованість ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» перед діючими та раніше звільненими працівниками, а також по платежах до Пенсійного фонду та зборах ліквідовано. Крім того, відмінено відпустки без утримання та відновлено регулярність виплати заробітної плати. Платіж за 7 січня здійснювався 6 січня.

За статистичними даними, на підприємстві поки існує заборгованість із заробітної плати, оскільки не вирішено питання щодо виплати заробітної плати 23 керівним працівникам підприємства. Рішенням суду здійснення цих виплат заборонено до приведення розміру окладів указаних працівників у нормативно затверджене співвідношення з окладами працівників інших категорій. Оскільки рішення було оскаржено в Апеляційному суді, питання лишається невирішеним.

Наразі комісією з примирення погоджено триденний робочій графік, який має змінюватись відповідно до збільшення завантаження підприємства.
Від імені трудового колективу і профспілки ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» А. Немов подякував М. Круглову за підтримку у складні для підприємства часи.

Як відомо, голова облдержадміністрації М. Круглов майже протягом року проводив численні наради за участю усіх зацікавлених сторін із залученням правоохоронних органів, зустрічі з представниками трудового колективу.

За вимогою облдержадміністрації керівництвом підприємства, яке за цей період неодноразово змінювалось, надавались графіки погашення заборгованості із заробітної плати та перед соціальними фондами, погоджені з профспілковим комітетом заводу.

Також за ініціативою голови облдержадміністрації контролюючими та правоохоронними органами було проведено низку перевірок на підприємстві, за наслідками яких міська прокуратура порушила карну справу за фактом зловживання службовим становищем, що мало тяжкі наслідки, з ознаками злочину.

М. Круглов повідомив, що, за його інформацією, сьогодні ведуться інтенсивні переговори стосовно відновлення фінансування деяких колишніх замовлень, і, в цілому, підприємство має оптимістичний прогноз щодо завантаження виробництва.

«Океанівці», зі свого боку, висловили обурення тим, що деякі безвідповідальні, на їхню думку, політики та журналісти викривляють у своїх публікаціях реальну ситуацію на підприємстві, що може негативно вплинути на залучення нових інвестицій.

Прес-служба ОДА

Сообщение:

*

НОВОСТИ