Січневі перемоги МБК «Миколаїв»

19 Янв , 2012

МБК «Миколаїв» – «Черкаські Мавпи» – 83:79 (21:10, 31:21, 19:24, 12:24)
МБК «Миколаїв»: Вон (4 очки), Яйло (9), Онуфрієв (13), Грін (12), Макклінток (12), Гілевич, Кривич, Колмен (21), Зозуля, Маклейн (8), Корочкін (4).

У дебюті зустрічі миколаївська команда приголомшила суперника атакуючою результативною грою. Перші атаки господарів майданчика завершили влучними кидками Грін, Макклінток, двічі Яйло і на табло з’явилися цифри – 8:0. Після стартового періоду перевага МБК «Миколаїв» становила одинадцять пунктів, після першої половини – 21.

У третій чверті розрив досяг 28 очок і «корабели» поступилися гостям ініціативою, які стали результативно завершувати одну атаку за іншою. За чотири хвилини до фінальної сирени наша команда була попереду всього на два очки, а за півтори – перевага обчислювалася лише одним пунктом – 80:79. Коли Вон реалізував один штрафний з двох, грати залишалося чотири секунди і гравець «Черкаських Мавп» Соломон зважився на дальній кидок, який не досяг цілі. Підсумкову крапку поставив усе той же Вон, який точно пробив обидва штрафних кидки.

МБК «Миколаїв» – БК «Одеса» – 88:76 (21:17, 15:20, 26:17, 26:22)
МБК «Миколаїв»: Вон (18 очок), Яйло, Онуфрієв (7), Грін (18), Маклейн (6), Гілевич (9), Кривич (8), Скляр, Колмен (10), Зозуля, Макклінток (10), Корочкін (2).

Гості відразу ж вийшли вперед, але миколаївські баскетболісти швидко зрівняли рахунок і виграли перший період. Далі поперемінно лідирувала то одна, то інша сторона, а після великої перерви «корабели» поступово стали нарощувати свою перевагу і під кінець третьої чверті збільшили її до восьми очок. У четвертому періоді вони зберегли цей розрив і довели матч до переможного кінця.

Головний тренер МБК «Миколаїв» Валентин Берестнєв:
– У цьому матчі гравці показали, що можуть грати в точній відповідності з моїми вимогами. Не хочу сказати, що в мене якась надоригінальна концепція, вона проста. Але всі баскетболісти повинні знати, як його партнер зіграє в конкретній ігровій ситуації. У другій половині матчу всі діяли як треба. Виправилися ті з них, хто погано грав першу половину, – Кривич, Гілевич, Грін, Колмен.

На мій погляд, нам протистояла команда з парою найрозумніших захисників суперліги – Діном і Лавом. Тому обіграти БК «Одеса» було дуже важко.
Третій поспіль домашній матч з «Азовмашем» МБК «Миколаїв» провів вчора. Далі команда проведе три виїзні зустрічі: 22-го – з БК «Київ», 28-го – з «Говерлою» і 30-го – з «Галичиною».