Спортивна хроніка

19 Янв , 2012

Фристайл

У Монт-Габріелі (Канада) відбувся перший у нинішньому році етап Кубка світу, на якому відмінно виступила наша землячка Ольга Волкова. У двадцятиградусний мороз вихованка заслуженого тренера України Юрія Кобельніка пробилася до суперфіналу, де посіла перше місце.

У чоловіків миколаївець Олександр Абраменко завершив змагання на 10-му місці, Микола Пуздерко – на 18-му.

Фехтування

Першу медаль серед українських фехтувальників у цьому році завоював Юрій Цап, який став у Ліньяно (Італія) срібним призером етапу юніорського Кубка світу. У фінальному поєдинку миколаївський шабліст програв італійцеві Лука Куратори.

Греко-римська боротьба

У столиці Криму Сімферополі завершився чемпіонат країни, в якому брали участь понад 200 борців з усіх регіонів.

В активі збірної Миколаївської області шість призових місць. Віталій Ліщинський (до 84 кг) завоював срібну, Дмитро Харько (до 55 кг), Микола Савченко (до 66 кг), Михайло Ганага (до 84 кг), Володимир Васильєв (до 96 кг) і Михайло Ніколаєв (до 120 кг) – бронзові медалі.

Шахи

У шаховому клубі відбулося урочисте відкриття XIII Спартакіади працівників засобів масової інформації Миколаївської області.

Першими в програмі Спартакіади стали змагання з шахів (головний суддя – суддя національної категорії Руслан Хамзін). У загальному заліку перемогла команда поліграфічного об’єднання «Шамрай», у складі якої виступали Сергій Кротчік, Юрій Малярчук і Віктор Плахтій. На другому місці редакція газети «Южная правда» (Микола Шелест, Інна Чорба і Микола Фуга), на третьому – обласна друкарня (Юрій Карпов, Анатолій Сухінін та Віталій Бунін).

В особистому заліку трійку призерів склали Павло Трощенко (газета «Николаевские новости»), Іван Маслов (НКТВ) і Олег Губанов (газета «Маклер»).