Василь Кузін: «Від злагодженості та активності депутатів залежить ефективність вирішення питань, що виносяться на розгляд сесії»

Новости, Общество

  27 Янв , 2012

БІОГРАФІЧНА  ДОВІДКА

Василь Іванович Кузін народився у 1956 році в с. Троїцько-Сафонове Казанківського району.
Закінчив Одеський інститут народного господарства за спеціальністю «Економіст сільського господарства», Вищу партійну школу при ЦК КПРС.

Усе життя працював на керівних посадах у Казанківському районі. Впродовж 1994-1999 рр. був обраний головою районної ради, обіймав посаду голови райдержадміністрації. З 2006 року очолює районну раду.
Одружений. Має двох дітей і трьох онуків.

– Василю Івановичу, ви очолюєте представницьку владу в районі. Як ви оцінюєте роботу депутатів та працівників органів місцевого самоврядування?
– Я почну з того, що в органи місцевого самоврядування обрані люди, які мають бажання працювати і намагаються робити максимум конкретних справ, віддаючи пріоритет виконанню наказів своїх виборців.
Кожен депутат від сільського до районного рівня задіяний до вирішення справ в органах місцевого самоврядування, кожен є або головою тієї чи іншої постійної комісії, або її членом. І саме від злагодженості й активності депутатів у великій мірі залежить ефективність вирішення питань, що виносяться на розгляд сесії. Думаю, що така цифра, як 495 тисяч гривень спонсорських коштів, залучених саме на вирішення наказів виборців, багато про що говорить. Це дозволяє не на словах, а на фактах довести, що наші депутати спроможні дотримуватись своїх обіцянок.

Усього виконано 59 наказів. Серед депутатів, які допомогли громаді значними коштами (до 100 тис. грн.), слід відзначити Г.В. Мкртчян, Ю.В. Серба, І. Чіпак та багато інших. Приємно, що вони не стоять осторонь проблем наших людей.

– Серед сільських голів є, так би мовити, випадкові люди?
– Немає. До речі, майже всі вони пройшли нелегкий шлях альтернативних виборів. Чесно кажучи, я відчуваю неабияке задоволення від того, що жителі нашого району стали краще розбиратись у питаннях, хто є хто. Вони зрозуміли і усвідомили, що саме від їх вибору залежатиме їх подальша доля.

– Якщо можна, назвіть кращих.
– Повірте, не просто назвати імена найкращих сільських голів, не образивши інших. Кожен з них заслуговує на це звання.

Так, наприклад, наші найдосвідченіші І.В. Іванченко, В.В. Кібенко, А.М. Кириченко, В.В. Волкова та інші є взірцем народних обранців, які постійно виправдовують виявлену громадою довіру. А що стосується новообраних, то скажу, що вони досить швидко включились до роботи і взялися за неї, якою б складною вона не була. Одним із прикладів активної роботи ватажків громад є цілком достойне виконання бюджетних планів, чітка системність у своїй діяльності. В результаті – наш район у лідерах із загального показника виконання бюджетів.

– Що ви скажете про співпрацю з виконавчою владою району?
– І з райдержадміністрацією та її структурними підрозділами, і з виконавчим комітетом органів місцевого самоврядування ми працюємо в тісному зв’язку. Це нам гарантує успіх у вирішенні багатьох важливих справ. Як приклад, ми разом з райдержадміністрацією займаємось питаннями залучення інвестицій у район – деякі з них у стані розробки технічної документації. Тобто наша співпраця йде на користь усієї громади.
Хочу також подякувати голові обласної ради Ігорю Дятлову за підтримку наших ініціатив і допомогу у вирішенні проблемних питань Казанківського району.

ЗОЛОТИЙ  ФОНД КАЗАНКІВЩИНИ

СТОВ «Відродження» (І. Чіпак), АФ ім. Шевченка (В. Новгородський), фірма «Обрій» (О. Умрихін), ФГ «Серба» (Ю. Серба), фірма «Агроальянс» (Р. Мазуренко), ФГ «Меліхов» (М. Меліхов), ТОВ «Новосілля» (М. Дерев’янко), ФГ «Росток» (Ю. Овчаренко), фірми «Агромир» (Г. Мкртчян) та «Плай – ЛТД» (А. Мкртчян), ПП «Агротех» (М. Янко) та інші.
Саме на цих підприємствах висока культура землеробства, стабільно високі врожаї, тут упроваджують новітні технології, забезпечують соціальний пакет для своїх працівників.

Тетяна ФАБРИКОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ