Якісна медицина – кожному!

Новости

  19 Янв , 2012

Компанія «НІБУЛОН» – це соціально відповідальна компанія. Постійна системна допомога у 12-ти регіонах України, де присутня компанія, зокрема медичним закладам, – це «НІБУЛОНівський» стандарт. Наша мета – високий європейський рівень медичного обслуговування в Україні: від села до міста. Не хочемо і ніколи не будемо голослівними, бо впевнено можемо стверджувати: реалізація соціального стандарту компанії рятує не одне життя.

Здоров’я українців – найцінніший скарб, і він має бути надійно захищеним. Громадяни мають бути впевнені у кваліфікованому захисті свого здоров’я і в своєчасному отриманні професійної медичної допомоги. Комплексний підхід до реалізації соціальних завдань ТОВ СП «НІБУЛОН» сприяє цьому.
Соціальні інвестиції ТОВ СП «НІБУЛОН» щороку збільшуються і мають виключно комплексний характер. Наприклад, у 2011 році лише на вирішення соціальних питань виділено понад 12 млн. грн.

Рідний для компанії регіон, Миколаївщина, поряд з іншими областями також постійно відчуває на собі турботу «НІБУЛОНу». Так, наприклад, Миколаївська обласна лікарня у 2010 році отримала від компанії ендоскопічний апарат «OlympasGIF-E», а у 2011-му – апарат ультразвукової терапії «Soleo Sono»!

Без подарунків для цього медичного закладу не пройшли і нинішні Різдвяні свята. 13 січня 2012 року Миколаївська обласна лікарня і, зокрема, її фізіотерапевтичне відділення отримали у подарунок від компанії «НІБУЛОН» та особисто її генерального директора, Героя України Олексія Вадатурського сучасний електротерапевтичний апарат «Soleo Galva».
Передаючи прилад, заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з безпеки судноплавства Андрій Волік побажав колективу професійних успіхів та подякував за самовіддану та щиру працю.
 

Комбінований апарат електротерапії «Soleo Galva» – виробництва «Zimmer MedizinSysteme GmbH» (Германія). Це нове покоління приладів такого типу – і досі жодного такого чи подібного у лікувальному закладі не було. Оскільки обласна лікарня є головним медичним центром лікувально-діагностичної допомоги області, то її технічне переоснащення відіграє велику роль у справі профілактики та покращення здоров’я наших земляків.

Апарат «Soleo Galva» розрахований на функціонування у фізіотерапевтичному відділенні і суміщає у собі шість видів процедур, п’ять видів лікувальних електричних струмів та ультразвукову терапію, що в рази пришвидшує процес одужання пацієнта. В приладі запрограмовані норми лікування різних захворювань: як по формах, так і по стадіях проявлення.

Важливою і необхідною особливістю приладу є наявність у нього синдромального лікування – можливості налагоджування програми під конкретні синдроми (тобто під конкретну людину). Основні функції приладу – знеболювальна (аналгезія), судинорозширювальна, тонізуюча, стимулююча, розслаблювальна.
За таку універсальність у професійних колах апарат отримав назву «фізіотерапевтичний кабінет в одній кабінці».

«Прилад такого рівня для державного медичного закладу – справжня розкіш. У Миколаєві подібні апарати можна зустріти лише у платних медичних центрах. А тепер кожен хворий (чи то з міста, чи то з області) має можливість лікуватися за допомогою нього! Тим паче, що наша лікарня має 13 лікувальних відділень, а фізіотерапевтичне лікування є універсальним і загальнопоширеним – тож вдаватися до допомоги «Soleo Galva» зможуть пацієнти усієї обласної лікарні.

Це вже не перша допомога компанії нашому медичному закладу, за що колектив та адміністрація лікарні щиро вдячні. Мати у відділенні такий сучасний прилад було нашою мрією. І завдяки «НІБУЛОНу» та його генеральному директору Олексію Вадатурському наша лікарня його отримала», – зазначає завідуюча фізіотерапевтичним відділенням лікарні Лариса Кучеренко.
Вже найближчими днями Миколаїв та його жителі дізнаються про безпрецедентну та новаторську ініціативу ТОВ СП «НІБУЛОН» стосовно оснащення медичних закладів міста сучасним обладнанням!

Прес-служба ТОВ СП «НІБУЛОН»

Сообщение:

*

НОВОСТИ