Запашний «Колосок»

Новости, Общество

  12 Янв , 2012

Якісна та корисна продукція виробництва Кооперативного підприємства «Колосок» добре відома на Арбузинщині. Представники однієї з найпопулярніших у світі професій – пекарі – встають удосвіта, аби задовольнити потреби земляків у свіжому хлібі. А ще тут випікають батони, пампушки, рулети, пиріжки – словом, смакота, та й годі!

Щодня до споживачів Арбузинського та сусідніх районів, ба навіть Кіровоградщини, надходить до 400 кілограмів хліба та хлібобулочних виробів. Зокрема охоче купляють продукцію «Колоска» в Южноукраїнську, де в арбузинських хлібодарів є постійна точка реалізації. За помірними цінами хліб поставляється в соціальні установи району – школи, дитсадки, медичні заклади. Відгуки покупців щодо якості продукції – лише позитивні, свій голос у графі «відмінно» віддає й автор цих рядків.

Своїм успішним досвідом арбузинці доводять, що й колективна форма власності може бути успішною. Пекарня входить до складу Кооперативного підприємства «Колосок», котре, крім випікання хліба, також успішно здійснює оптову та роздрібну торгівлю продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. На балансі підприємства, яке очолює Віктор Опацький, – кондитерський цех, магазин «Хліб» у районному центрі, трансформаторна станція, також орендується приміщення для торгівлі в с. Агрономія. Здійснено капітальний ремонт цих об’єктів та їх технологічне переобладнання, що сприяє удосконаленню виробничого процесу та поліпшенню умов праці.

Андрій ТЮРІН, спеціальний кореспондент «РП»

НА ЗНІМКУ: товарознавець Ірина Ємельяненко, завідувач виробництва Віра Настенко, кондитер Людмила Соловей за випіканням різдвяних калачів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ