Зустріч бойових побратимів

Новости, Общество

  5 Янв , 2012

25 грудня зустрілися бойові побратими, воїни-інтернаціоналісти Миколаївського району, задля проведення всеукраїнського ритуального покладання вінків та квітів з нагоди початку надання військової допомоги Демократичній Республіці Афганістан. Такий захід проведено вперше.

Члени Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (УСВА) прибули на гостинну степівську землю з різних куточків району. Їх тепло і гостинно зустрів директор ДП «Племрепродуктор «Степове», депутат обласної ради, Герой Соціалістичної Праці Володимир Погорєлов, який привітав учасників зборів ї побажав їм щастя, здоров’я, мирного неба над головою, а також поздоровив з Новим роком, що настає.

Воїни-інтернаціоналісти, під афганський гімн, колоною пройшли до пам’ятного знака. Очолював рух з прапором УСВА голова районної організації Дмитро Штапенко, а замикали колону запрошені представники влади.
Короткий мітинг, присвячений початку надання військової допомоги Демократичній Республіці Афганістан, розпочав голова райдержадміністрації Юрій Серебряков, який наголосив, що пам’ять про ті події житиме в наших серцях вічно. Виступ голови районної ради Сергія Григор’єва був дуже теплим, адже він теж був причетний до цих подій, беручи участь у виведенні радянських військ з Афганістану. Дмитро Штапенко зі словами великої вдячності звернувся до всіх присутніх, які розділили з бойовими побратимами ці хвилини пам’яті. Після чого відбулося покладання вінків і квітів до пам’ятного знака у вигляді бойової машини.
 

А потім усі учасники заходу вирушили на спортивний комплекс «Надія», де пройшов турнір з міні-футболу, присвячений цій даті. Більшість юних футболістів уперше брала участь у змаганнях, адже на майданчик вийшли наймолодші – хлопці від 9 до 11 років. Спортсменів надихнули на успішні виступи й теплі побажання від голови районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), директора Степівської дитячо-юнацької спортивної школи, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Дмитра Штапенка.


Поки діти змагались, афганці зібралися за «круглим столом», де обговорили написаний ними меморандум про взаємодію і співробітництво між Миколаївською райдержадміністрацією, Миколаївською райрадою та районною організацією УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

Закриття турніру стало яскравою крапкою насиченого подіями дня. Як пожартував Володимир Погорєлов, він виписав у небесній канцелярії Діда Мороза і Снігуроньку з новорічними подарунками, які вручили всім дітям і всім воїнам-афганцям. А спортивних переможців грамотами, медалями, значками Центральної ради ВФСТ «Колос» нагородили воїни-інтернаціоналісти. Головний трофей – перехідний кубок – вручив сам Володимир Григорович. До речі, всі призи і нагороди були придбані за підтримки депутата обласної ради.

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ