Березанська ковбаса – найкраща

Новости

  10 Фев , 2012

Наприкінці січня у Березанці пройшло офіційне відкриття ковбасного цеху. Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, сільгосптоваровиробники, очолені головою райдержадміністрації С.М. Корчевським та головою райради В.М. Гуртовим, завітали задля цієї чудової місії до ТОВ «Матей Юг», керівництво якого орендувало в районного споживчого товариства виробничі площі підприємства, що не працювало декілька років. Керівник товариства Олексій Іванов провів гостей виробничими приміщеннями (на знімку), в яких здійснюється увесь технологічний цикл, продемонстрував зразки вже готової продукції.

Нинішній асортимент цеху представлений п’ятьма найменуваннями сосисок, трьома – сардельок. Варені та напівкопчені ковбаси вироблятимуться відповідно шістнадцяти та п’ятнадцяти найменувань.
На популярний серед нашого населення товар отримано усі необхідні дозволи, ковбасні вироби мають маркування та сертифікати якості і вже надходять у торговельну мережу системи кооперації в районі, тож покупці мають змогу оцінити старання майстрів ковбасних справ.

Сьогодні на підприємстві працюють дванадцятеро осіб, завідує виробництвом Яніна Коломейцева. У найближчому майбутньому заплановано збільшити чисельність робітників до двадцяти та розширити профіль виробництва, додавши ще й копчення риби.

Оскільки керівництво нового підприємства від самого початку мало намір орієнтуватися на покупців із широких верств населення, то й подбало про застосування усіх можливих способів здешевлення готової продукції. Для цього старе обладнання було на 90 відсотків замінено на нове – сучасне і менш енергозатратне, тому й ціни на ковбасні вироби не «кусаються».

Звертаючись до усіх присутніх на екскурсійному заході, Сергій Корчевський і Валентин Гуртовий наголосили на важливості цієї події, бо у Березанки знову з’явився шанс повернути собі колишні позиції, адже наші ковбаси традиційно славилися в області. Відновлення виробництва дозволило створити нові робочі місця, а це – додаткові надходження в бюджет. Хороші перспективи очікують і на аграріїв – є новий ринок збуту для продукції тваринництва.

Людмила ДЕХТЯРЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ