Діалог влади та молоді

Новости, Общество

  24 Фев , 2012

Нещодавно голова облдержадміністрації Микола Круглов зустрівся зі студентським активом Миколаївського державного аграрного університету.

На початку зустрічі губернатор та ректор університету В’ячеслав Шебанін завітали до Музею становлення аграрної освіти на Миколаївщині, комп’ютерних та лекційних аудиторій, кафедр, розташованих у головному навчальному корпусі. Микола Петрович мав можливість поспостерігати за процесом проведення занять із застосуванням мультимедійного обладнання та найсучасніших програм. Завдяки їм молоді фахівці, випускники МДАУ, можуть легко, без додаткових зусиль, переходити від процесу навчання до роботи на провідних підприємствах країни.

Потім голова облдержадміністрації поспілкувався зі студентами університету. Продуктивний діалог, у першу чергу, стосувався соціально-економічного становища міста та області. Працевлаштування молоді, пріоритетні напрямки розвитку аграрного сектора країни, потенційні види економічної діяльності на території Миколаївщини – всі ці питання вони детально обговорили під час зустрічі.

Юлія ЛУК’ЯНЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ