Дозвілля у Миколаєві

Новости, Общество

  24 Фев , 2012

Що робити бідному та вічно голодному студенту, коли стипендії ні на що не вистачає, а гуляти все ж хочеться? Звичайно, можна здійснити рейд по гуртожитку, напроситися до друзів на філіжанку кави, безкоштовну вечерю у затишній компанії, головне, щоб посиденьки відбувались не в твоїй кімнаті! Та є й інші варіанти. Нічні клуби – ось відпочинок, якому найчастіше віддає перевагу сучасна молодь. Їх різноманіття дозволяє обрати той, що сподобається вам як своєю атмосферою, так і ціновою політикою!

«Caprica» – це нічний клуб преміум-класу, що знаходиться в центрі Миколаєва та працює щоденно. І хоча він відкрився нещодавно, однак уже встиг завоювати популярність серед молоді. Яскравий дизайн, два танцполи з різноманітною музикою у стилі лаунж і діп-хаус вигідно вирізняють цей клуб з-поміж інших. А тематичні вечірки, запрошені зірки естради та діджеї, цікаві шоу-програми привертають увагу людей різного віку та соціального статусу.

Одним із найпрестижніших нічних клубів міста є «Ілюзіонъ». Вдало обраний дизайн зебри провокує гостей клубу на розкутість та дикість. По четвергах тут влаштовують битву діджеїв, по п’ятницях – музика 80-90-х, по суботах – виступають приїжджі зірки, по неділях – улюблені танцювальні хіти та їх ремікси.

Якщо танцювальний майданчик «Ілюзіону» для вас надто великий, то можна завітати до нічного клубу «Шторм». Просторий закритий танцпол, боулінг, ресторан та кафе-бар, зал для тих, хто не курить, – усе це до послуг відвідувачів. До того ж клуб працює щодня.

Непогано можна відпочити й у клубі з екзотичною назвою «Caribs». Тут регулярно проводяться студентські вечірки, покази одягу від модних бутиків, рекламні акції різноманітних торговельних марок. Екзотичний стиль оформлення, музика різних напрямків (від популярного електрохаусу до ретро), запальні діджеї допоможуть приємно провести час.

Тож миколаївські студенти, які люблять весело відпочивати, мають можливість обирати свій улюблений нічний клуб. На колір та смак, як то кажуть, товаришів немає!

Катерина ВОВКОТРУБ

Сообщение:

*

НОВОСТИ