Естафета добра

Новости, Общество

  24 Фев , 2012

21 лютого виповнилося 20 років з дня заснування Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим.
Фонд було створено одним із перших на Миколаївщині. Філософією діяльності благодійної організації з його перших кроків і по теперішній час є адресна допомога людині, яка опинилася в скрутній життєвій ситуації, та підтримка підопічних будинків-інтернатів, стаціонарних відділень, притулків, шкіл-інтернатів та дошкільних дитячих закладів.

«Головне – це порядність і прозорість роботи», – каже голова правління, президент Фонду Аркадій Григорович Пугаченко. Не випадково, що Фонду щорічно надають благодійну допомогу більше ніж 300 підприємств, організацій, комерційних фірм, приватних підприємців. Серед них – ВТФ «Велам», ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв», ТОВ «Сандора», ТОВ «МГЗ», СМП ДП «Октябрськ», ТОВ «Укрексім», ТОВ «Миколаївхімснаб», ТОВ «Золотий колос», ТОВ «Термінал-«Укрхарчозбутсировина», ДП «Цвєтмет» та інші. Довіряють Фонду і зарубіжні донори, постійно передаючи медичні вироби, шкільне приладдя, одяг, інвалідні візки та інші товари.

Вагоме місце в діяльності Фонду приділяється допомозі дітям-сиротам, інвалідам, студентам та дитячим закладам. Ось уже 8 років сплачуються соціальні стипендії студентам-сиротам, і за цей час стипендіатами Фонду стали 358 студентів.

Загалом за 20 років надано благодійної допомоги на загальну суму 14,5 млн. грн. Фонд бере участь у реалізації обласних Програм «Турбота», подолання бідності, соціальної підтримки інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян без визначеного місця проживання. Допомогу від Фонду отримали близько 200 тисяч громадян – одягом, взуттям, продуктами харчування, овочами, продуктами домашнього вжитку та коштами на лікування та життєві потреби.
Цікаво, що в штаті обласного Фонду працює всього п’ять чоловік: це Ольга Таріко, Тетяна Магдіна, Галина Слабенко, Олег Борисов та Аркадій Пугаченко. Зі святом вас, люди, що дарують надію!

Влас. інф.

Сообщение:

*

НОВОСТИ