Малювати те, що відчуваєш

Новости, Общество

  24 Фев , 2012

Напередодні Дня святого Валентина в ресторані «Старгород» відбулося урочисте відкриття виставки молодої художниці Ганни Сурган, яка вже встигла зарекомендувати себе як професіонал не лише на території Миколаєва, а й за його межами. Місце, де розмістилися картини цієї талановитої дівчини, було вибрано досить вдало – затишний інтер’єр ресторану став гармонійним доповненням до її робіт.

Надихаючись мистецтвом раннього Відродження та фламандським живописом, Ганна створює власний дивовижний світ, який зачаровує, як різдвяна казка. У ньому є місце неймовірним чудесам, прекрасним янголам, загадково всміхненим феям та принцесам, меланхолійним принцам, східним магам та чародіям. Стиль Ганниних картин, її ніжні й водночас загадкові персонажі викликають у поціновувачів мистецтва лише позитивні емоції, стають своєрідним поштовхом до філософських роздумів та спогадів про дитинство.

Вдивляючись у ці картини, можна віртуально побувати на березі річки, здійснити незабутню прогулянку серед кипарисів, помилуватися парусниками та відвідати ще чимало гарних місць, що у кожного асоціюються із певними емоціями чи відчуттями. «Неможливо намалювати те, чого немає усередині тебе. Адже будь-яка творчість – це автопортрет, те, що твоє. Я малюю ці образи, атмосферу, тому що в даний момент мого життя саме це мене хвилює та надихає», – зізнається талановита художниця.
 

Неординарна виставка змогла зачепити кожного: хтось мимоволі пригадав своє безтурботне дитинство, хтось знайшов відповіді на болючі питання, а дехто просто відпочив від буденних проблем. «Кожна людина завжди зберігає у своїй душі частинку дитинства. Тому, малюючи будь-яку картину, ти, перш за все, прагнеш передати ті відчуття, які колись пережив сам. Коли відчуваєш повітря, наповнене сонцем, щось таке, що зачіпає тебе, і якщо тобі вдається передати все це мовою живопису, то твоє творіння обов’язково сподобається людям», – ось такий секрет успіху від Ганни Сурган.

Анна НІКУЛІНА

НА 1-му ЗНІМКУ: художниця Ганна Сурган.

Сообщение:

*

НОВОСТИ