МБК «Миколаїв» поквитався з «Галичиною» за поразку в першому колі

2 Фев , 2012

«Говерла» – МБК «Миколаїв» – 66:65 (16:14, 21:13, 23:23, 6:15)
МБК «Миколаїв»: Вон (8 очок), Онуфрієв (7), Р. Грін (10), Маклейн (3), Макклінток (8), Гілевич (13), Яйло (4), Кривич, Скляр, Коулмен (10), Корочкін (2).

Зустріч пройшла в напруженій боротьбі з великою кількістю помилок і втрат з обох сторін. Уже в першій чверті один з провідних гравців «Говерли» Колмен отримав три фоли, і тренери відправили його на лавку запасних. Проте «корабели» не зуміли скористатися отриманою перевагою під щитами, оскільки івано-франківські баскетболісти Лемик і Б. Грін перегравали Макклінтока і Маклейна.

В середині другого періоду господарям майданчика вдався ривок, який очолив вихованець миколаївського баскетболу Сільковський, і «Говерла» вийшла вперед на десять очок. Початок третьої чверті для нашої команди також склався невдало, суперник збільшив відрив на ще більшу дистанцію – 58:39. І все ж гості знайшли в собі сили, щоб повернути в гру інтригу. Спочатку Гілевич скоротив різницю в рахунку до семи пунктів. Потім завдяки зусиллям Онуфрієва та Р. Гріна «біло-сині» підібралися до суперника впритул.

За дві з половиною хвилини до фінальної сирени на табло світилися цифри 65:66. У час, що залишився, жодна з команд не змогла відзначитися результативним кидком, і перемога залишилася за «Говерлою».
«Галичина» – МБК «Миколаїв» – 82:91 (18:25, 22:27, 16:14, 26:25)
МБК «Миколаїв»: Вон (11 очок), Яйло (7), Онуфрієв (9), Грін (20), Макклінток (9), Гілевич (2), Кривич (8), Скляр (4), Коулмен (2), Маклейн (16), Корочкін (3).

Для «Галичини» нинішній чемпіонат став одним з найневдаліших в її історії. Львівська команда з перших турів замикає турнірну таблицю, і шансів піднятися вгору хоча б на одне місце у неї практично не залишилося. В активі всього три перемоги, одну з яких вона здобула на початку сезону на виїзді в матчі з МБК «Миколаїв». Тому миколаївські баскетболісти не склали зброю в боротьбі за попадання в першу вісімку, прагнули взяти реванш за програш у рідних стінах.

У середині першого періоду гості вийшли вперед на сім очок і зберегли цю різницю в рахунку до його закінчення. У другій чверті відставання львів’ян становило вже 21 очко. Але поступово їм вдалося скоротити його до 12 пунктів. Після великої перерви «Галичина» наблизилася до суперника ще ближче – на сім очок. Однак далі скоротити дистанцію «корабели» не дозволили. На початку заключної десятихвилинки Яйло і Кривич з периметра вразили кільце. Після цього гра у господарів майданчика не пішла, і МБК «Миколаїв» довів поєдинок до переможного кінця.