Перша перемога МФК «Миколаїв»

Новости, Спорт

  2 Фев , 2012

МФК «Миколаїв» провів перший у нинішньому році контрольний матч, в якому обіграв ФК «Одеса» з рахунком 3:1. Зустріч відбулася на полі зі штучним покриттям Центрального міського стадіону при 10-градусному морозі в присутності 200 глядачів. М’ячі у ворота одеської команди забили Целих, Родевич і Голенков. На 65-й хвилині Зелді не реалізував пенальті.

Перший тайм МФК «Миколаїв» провів у такому складі: Пацюк, Волков, Войцеховський, Олефір, Зелді, Голенков, Колодін, Лісіцин, Гудзікевич, Целих, Ліщук. Після перерви на заміни вийшли: Чуваєв, Слука, Коц, Папірович, Семенина, Родевич, Каіка, Кушка і Костюк.
Головний тренер МФК «Миколаїв» Руслан Забранський:

– Команда приступила до тренувань тільки тиждень тому. До гри спеціально не готувалися, займалися загальнофізичними вправами, щоб закласти фундамент підготовки і підійти до початку чемпіонату в оптимальній формі. Паралельно знайомилися з потенційними новачками і саме з цієї позиції розглядали матч. На перегляді ряд гравців, сподіваємося з їх допомогою закрити проблемні місця. Хоча, звичайно ж, не хотіли впасти обличчям в бруд перед своїми вболівальниками.

1 лютого двома складами зіграємо з херсонським «Кристалом». Початок об 11 годині. Потім протягом тижня потренуємося на пляжі на Намиві, де на піску будемо закладати силові і швидкісні якості. Орієнтовно 10 лютого проведемо ще один контрольний матч.

Вадим СІРИЙ

Сообщение:

*

НОВОСТИ