Що відбувається в РТПП?

Новости

  10 Фев , 2012

Голова облдержадміністрації Микола Круглов зустрівся з керівниками більш ніж 60 підприємств області – членів Регіональної торгово-промислової палати (РТПП).
3 лютого голова облдержадміністрації Микола Круглов зустрівся у приміщенні ОДА з керівниками більш ніж 60 підприємств області – членів Регіональної торгово-промислової палати, відповідно до їхнього звернення.

Під час зустрічі керівники провідних підприємств, зокрема ТОВ «Сандора» (Жуков) та ПАТ «Лакталіс-Миколаїв» (Фуркало), оприлюднили позицію більш ніж 100 керівників стосовно ситуації, що склалась у РТПП, яка, за їхніми словами, стає все менш ефективною, майже не проводить заходів щодо налагодження ділових контактів, не надає необхідних інформаційних послуг тощо, отже, повністю втратила свою значущість, як «навігатора» у діловому світі та посередника між бізнесом і владними структурами.

Більше того, у ІV кварталі минулого року волюнтаристськими методами було виключено з членів РТПП Миколаївську митницю, Миколаївський міськвиконком, Миколаївську спілку промисловців та підприємців тощо, а також, із порушенням процедури, внесено зміни до Уставу.

Вимоги членів РТПП щодо проведення позачергових зборів із звітом президента, за їхніми словами, ігнорувались самим президентом.
М. Круглов, а також присутній на зустрічі Миколаївський міський голова В. Чайка, зі свого боку, констатували відсутність взаємодії керівництва РТПП з облдержадміністрацією і Миколаївським міськвиконкомом та низьку ефективність РТПП у реалізації економічних інтересів регіону.

Втім, голова облдержадміністрації підкреслив, що дана зустріч не є зборами РТПП, тож жодних організаційних рішень ухвалювати не може.
Натомість присутні протокольно зафіксували кворум для ухвалення рішення щодо проведення позачергових зборів РТПП – із звітом чинного президента і достроковими виборами президента та ради РТПП.
Майже одноголосно (один утримався) було вирішено провести такі збори 17 лютого поточного року.

Прес-служба ОДА

Сообщение:

*

НОВОСТИ