У лідерах степової зони

Новости

  2 Фев , 2012

31 січня підсумки роботи лісогосподарських підприємств області були підбиті на колегії обласного управління лісового та мисливського господарства. Участь у засіданні взяли голова облдержадміністрації Микола КРУГЛОВ та перший заступник голови обласної ради Володимир ПАЩЕНКО.

У 2011 році миколаївськими лісівниками створено понад 2 тисячі гектарів лісових культур. За цим показником Миколаївщина – лідер серед степових областей України. Великою мірою цього результату вдалося досягти завдяки виділенню коштів з обласного цільового фонду охорони навколишнього природного середовища. Ефективно трудилися й працівники лісових розсадників, де вирощено 7,7 мільйона сіянців дерев та кущів.

Можуть гордитися зелені вартові Прибузького краю й тим, що за пожежонебезпечний період в області було зафіксовано та погашено всього 19 лісових пожеж на площі 13 гектарів. Далися взнаки масштабна профілактична робота та покращення матеріальної бази: придбано три телевізійні вежі спостереження, один лісовий пожежний модуль та 60 ранцевих вогнегасників.

За звітний період було поліпшено фінансові показники. Державні підприємства лісової галузі отримали доходи в сумі 31,5 млн. грн., з яких 9,2 млн. грн. – від реалізації власної продукції. Середньомісячна зарплата працівника у 2011 році збільшилася на 26,3% – до 2004 гривень, а в поточному році начальник обласного управління Петро Паламарюк ставить завдання досягти показника щонайменше у 2,5 тис. грн.

У загальному рейтингу минулого року найкраще спрацювали колективи Врадіївського, Миколаївського та Баштанського лісових господарств, а серед структурних підрозділів відзначилися трудовими здобутками Березківське, Врадіївське та Андріївське лісництва.

Головним завданням галузі на 2012 рік є отримання дозволів на землю та оформлення проектів землеустрою, актів на землю з метою їх заліснення. Своє сприяння у цьому питанні обіцяв губернатор області Микола Круглов.

Андрій ТЮРІН

Сообщение:

*

НОВОСТИ