«Хуртелиця» збирає друзів

Новости, Общество

  24 Фев , 2012

Спортивний фестиваль «Хуртелиця», засновникам якого є молодіжна організація «Альтер-Спорт», уже вп’яте зібрав у Миколаєві активних, талановитих юнаків та дівчат. За доброю традицією фестиваль проводився у приміщенні МНУ ім. В.О. Сухомлинського.

Цьогоріч свою майстерність мали можливість продемонструвати не лише миколаївські спортсмени, а й гості з міста Черкаси. Програма «Хуртелиці» була досить насиченою та різноманітною. Захоплюючі дух показові виступи велосипедистів, ролерів та бітбоксерів, четвертий турнір по волейсоксу – ось що відбувалося упродовж двох днів фестивалю. Окрім того, всі охочі могли безкоштовно пограти в настольний теніс та попригати на джонні-джам-ходулях, привезених клубом активного відпочинку «Адреналін» (KAVA). Незважаючи на холод, тут панувала дружня, приємна атмосфера. А чай з печивом допомагав любителям екстремального спорту зігрітися та набратися сил.

«Спочатку ми планували створити цей фестиваль лише для спортсменів з фігурного катання на велосипедах, проте згодом вирішили запросити й інших, не менш талановитих молодих людей. Тому цього року «Хуртелиця» зібрала більше ста чоловік», – розповідає організатор фестивалю «Хуртелиця», голова молодіжної організації «Альтер-Спорт» Роланд Байрозян.

Виявляється, що в інших містах України подібні фестивалі проводяться дуже рідко. Ось чому юних спортсменів так приваблює наше активне місто.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ