Жахлива трагедія: загинули діти

Новости

  20 Фев , 2012

14 лютого в приміщенні Миколаївської облдержадміністрації перший заступник голови Геннадій Ніколенко провів прес-конференцію з місцевими ЗМІ щодо жахливої події – пожежі, яка сталася 13 лютого у с. Кінецьпіль Первомайського району.
Пожежа спалахнула о п’ятій ранку у житловому будинку багатодітної сім’ї Ковальових. Повідомлення про пожежу надійшло о 6.15. Одразу виїхали два відділення СДПЧ-17, і за годину пожежу було ліквідовано.

Як повідомив перший заступник голови облдержадміністрації, на трагедії виявлені тіла сімох дітей віком від 2 до 14 років: Дмитро, 1997 р. н.; Валентин, 1999 р. н., Веніамін, 2002 р. н.; Тимофій, 2004 р. н.; Валентина, 2005 р. н.; Олександра, 2007 р. н; Антон, 2009 р. н.

До реанімаційного відділення Первомайської ЦРЛ з опіками до 60% доставлена мати дітей Ковальова Людмила Михайлівна, 1977 р. н., стан важкий. На сьогоднішній день громадянка Ковальова вже переведена до Миколаївської обласної лікарні. Геннадій Ніколенко зазначив, що, за попередніми підрахунками, на лікування потерпілої необхідно близько 70 тис. грн. За дорученням голови облдержадміністрації вирішення цього питання бере на себе Миколаївська облдержадміністрація.

Геннадій Борисович розповів представникам ЗМІ про те, що особисто виїздив на місце трагедії для того, щоб самому оглянути наслідки пожежі та поспілкуватися з родичами постраждалих. Перший заступник голови зазначив, що на сьогоднішній день сім’ї Ковальових вже виділено тимчасове житло до того часу, поки не буде вирішено, що робити з постраждалою квартирою далі.

Влас. інформ.

Комментарии:

  1. Аноним:

    жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,,,,,………………..

Сообщение:

*

НОВОСТИ