Бюджет виконано

Новости

  22 Мар , 2012

У четвер, 15 березня, у приміщенні облдержадміністрації відбулося публічне представлення звіту «Про виконання обласного бюджету Миколаївської області за 2011 рік». У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Катвалюк, керівники структурних підрозділів, головні розпорядники коштів.

Про виконання обласного бюджету доповів начальник Головного фінансового управління ОДА Вадим Іщенко. Зокрема він повідомив, що в минулому році до дохідної частини бюджету надійшло податків і зборів у сумі 379,3 млн. грн., що на 25,9 млн. грн. більше, ніж у 2010-му. Основне джерело даних надходжень – податок на доходи фізичних осіб.

Субвенції з державного бюджету становили 1050,2 млн. грн., із них на здійснення заходів соціального захисту населення було витрачено 938,1 млн. грн., упровадження інвестиційних проектів – 62 млн. грн., будівництво, реконструкцію, утримання вулиць та доріг – 32,5 млн. грн.

Фінансові ресурси загального фонду спрямовувались, у першу чергу, на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ (443,7 млн. грн.), придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (58,5 млн. грн.), продуктів харчування (64,3 млн. грн.), оплату комунальних послуг та енергоносіїв (63,8 млн. грн.).

Окрім того, 6,5 млн. грн. із загального та спеціального фондів були спрямовані на надання 114 сім’ям кредитів на газифікацію будинків, 19 сім’ям та 29 молодим сім’ям – на будівництво (реконструкцію), придбання житла.

У свою чергу, інвестиційні кошти, які надійшли до бюджету Миколаївської області, були витрачені на ремонтно-реставраційні роботи Старофлотських казарм, реконструкцію Матросівського водоводу в м. Очакові, обласного протитуберкульозного диспансеру, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, роботи по забезпеченню водо- та газопостачання.

За рахунок видатків на фінансування дорожнього господарства у 2011 році здійснено ремонт 4930 кв. м автомобільних доріг та 0,93 км вулиць і доріг комунальної власності в 33 населених пунктах області.
«Безумовно, 2011 рік був непростим роком у всіх відношеннях, – наостанок підкреслив Ігор Катвалюк. – Та, незважаючи на це, нам вдалося успішно виконати дохідну частину бюджету, здійснити оптимальний розподіл коштів по галузях, які потребують фінансування. Тому можна з упевненістю сказати, що минулорічний бюджет Миколаївської області виконаний гідним чином».

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ