Депутати готуються до сесії

Новости, Официально

  22 Мар , 2012

Напередодні ІХ сесії Миколаївської обласної ради 21 березня депутати обговорили питання порядку денного на президії. Всього було розглянуто 39 питань.
Перший заступник голови Миколаївської ОДА Геннадій Ніколенко доповів про питання внесення змін до схеми планування території Миколаївської області. Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат має проект побудування пульпопроводу, по якому гірничо-рудний концентрат буде переправлятися для утилізації до порту Южний Одеської області. Частина його повинна пройти по трьох районах Миколаївської області. Закон дозволяє інвестору самостійно вибирати земельну ділянку за схемами територій і планами населених пунктів. Сьогодні на основі новітніх топографічних матеріалів для Миколаївської області треба виготовити нову схему території, і комбінат згоден заплатити за це 600 тис. грн. На сесії депутати повинні прийняти рішення, по-перше, погодити проходження пульпопроводу з адміністраціями районів, а, по-друге, внести доповнення у схему планування території області.

Предметом обговорення на сесії стане і питання надання у користування мисливських угідь у Веселинівському районі ТОВ «Придністровське 777». Одеське приватне підприємство буде мати можливість полювати на площі близько 5 тис. з більш ніж 80 тис. га земель, що є у районі.

Миколаївська спеціалізована школа-інтернат для дітей з порушеннями слуху буде перейменована у загальноосвітню із затвердженням статуту у новій редакції. Особлива увага з боку обласної влади до цього навчального закладу, як пообіцяв голова облради Ігор Дятлов, буде прикута і надалі.

На сесії розглянуть кілька кадрових питань, зокрема директором пансіонату «Миколаїв» планується призначити Олену Шалигіну, а від своїх обов’язків буде звільнений директор Миколаївського аеропорту Андрій Кейян.
 

Також буде затверджений склад комітету традиційного конкурсу з відзначення кращих представників нашої області «Людина року Миколаївщини».
Вперше буде прийнято Програму розвитку місцевого самоврядування нашої області, яка діятиме лише з 2012-го до 2015 року.

Депутати також приймуть рішення про створення літературного журналу «Флотський бульвар», в якому свої твори публікуватимуть миколаївські письменники і поети. Видання буде фінансуватися у рамках Обласної програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги. Вже у другому кварталі цього року планується випустити у світ перший номер нового журналу.

Миколаївські депутати розглянуть звернення до Міністерства соціальної політики та Міністерства охорони здоров’я України про збереження та недопущення зміни напряму діяльності санаторію-профілакторію «Перемога».

Тетяна ФІЛІППОВА
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

НА ЗНІМКУ: голова облради І. Дятлов та його заступник В. Пащенко під час роботи президії.

Сообщение:

*

НОВОСТИ