Лише добро може мати винагороду

Виконком, депутатський корпус Улянівської сільської ради Миколаївського району, працівники, вихованці та батьківський колектив Улянівського ДНЗ «Джерельце» щиро вдячні і приємно вражені подіями останніх місяців.

Так, напередодні Дня Святого Миколая в дитячий садок до дітей завітав молодий депутат Миколаївської обласної ради від фракції ПР Олександр Кузнєцов. Дошкільнята заздалегідь готувалися зустріти свято Миколая, а тому порадували гостей концертною програмою. Олександр Дмитрович, у свою чергу, вручив малятам солодкі подарунки від святого Миколая.
Такого за час існування дошкільного закладу в Улянівці не пам’ятають. Та, мабуть, не тільки в Улянівці.

Тривалий час у дошкільному закладі не було морозильної камери, адже ті, яким вже більше 20 років, вийшли з ладу, і ми не мали де зберігати продукти харчування, які швидко псуються. А тому, маючи таку проблему, ні на мить не задумуючись, звернулися до депутата з проханням про допомогу. І Олександр Дмитрович відгукнувся на наше прохання. 15 березня для вихованців дошкільного закладу депутатом обласної ради була придбана морозильна камера, за що ми йому дуже вдячні. Надаючи благодійну допомогу найменшим жителям нашої планети, знайте, шановний Олександре Дмитровичу, що лише хороші вчинки зараховуються і віддячуються. Ми впевнені, що Ваші добрі справи повернуться Вам сторицею.

З повагою і глибокою вдячністю виконавчий комітет Улянівської сільської ради та адміністрація Улянівського ДНЗ «Джерельце»

Сообщение:

*

НОВОСТИ