Літературна подорож

Культура, Новости

  29 Мар , 2012

Кожен має «малу» Батьківщину: край, землю, де прийшов у світ, рідне місто або село. Не можна любити свою Батьківщину, не знаючи її історії. Саме цій темі був присвячений краєзнавчий тиждень «Стежками рідного краю», що пройшов у Вознесенській ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ступенів «Обдарованість». Один із днів тижня розповів учням про літературне життя Вознесенщини.

На вечір були запрошені місцеві письменники, члени літературно-мистецького об’єднання «Веселка»: П.К. Іванюк, В.П. Ованесян, С.А. Гусак, І.Г. Візнер, М.В. Волошина. У своїх творах вони оспівують почуття любові та патріотизму до рідної країни, рідного краю, родини, їхні вірші легко читаються та запам’ятовуються. Поети читали свої вірші, відповідали на запитання учнів. В.П. Ованесян представила свої історичні нариси «Долина богини Даны». Завідуюча відділом обслуговування Л.І. Котляренко ознайомила учасників заходу з розвитком літературного життя на Вознесенщині, історією створення «Веселки», яка має своє давнє коріння. Також була проведена електронна презентація письменників Вознесенщини.

Активну участь у вечорі брали й учні 6 класу та педагоги школи-інтернату. Вони читали вірші місцевих письменників та свої творчі доробки. Учнями для гостей було підготовано музичне вітання та подарунки, зроблені своїми руками. Протягом вечора звучали пісні про Вознесенськ на слова М.В. Волошиної, В.Т. Мотер-Борчука у виконанні П.Т. Цибульського. Для гостей свята Н.М. Шинкаренко виконала романс. Вечір пройшов у теплій і дружній атмосфері.

Директор школи-інтернату Л.О. Доценко привітала гостей, підкреслила значення проведення таких заходів і звернулася з проханням до місцевих авторів допомогти написати гімн для школи-інтернату.
Велику роботу в організації заходу провели вихователі А.С. Стрікалова і Т.В. Кучеренко.
Члени «Веселки» та Центральної районної бібліотеки дякують директорові та педагогічному колективу школи-інтернату за організацію заходу та сподіваються на подальшу творчу співпрацю.

Л.І. КОТЛЯРЕНКО, завідуюча відділом обслуговування Вознесенської ЦРБ ім. Т.Г. Шевченка
Вознесенський  район

Сообщение:

*

НОВОСТИ