Наближаючи європейські стандарти

Конфликт, Новости

  1 Мар , 2012

Передостаннього дня зими директор обласного центру зайнятості, депутат обласної ради Володимир ЛУСТА зустрівся з журналістами, аби розповісти про стан ринку праці Миколаївщини та пріоритетні напрямки роботи служби зайнятості в 2012 році.

Як одразу ж зауважив керівник обласної служби зайнятості, найактуальнішим завданням наразі є підготовка обласної Програми зайнятості населення Миколаївської області на 2012-2013 роки. Основні засади програмного документа вже визначені, на часі – обговорення проекту рішення в постійних комісіях обласної ради з подальшим затвердженням на сесії облради.

Аналізуючи стан ринку праці, Володимир Луста зазначив: у 2011 році, порівняно з попереднім роком, збільшилася кількість людей, які скористалися послугами служби зайнятості області, й становила 62852 особи. Натомість вже у січні поточного року зафіксована протилежна тенденція – безробітних стало менше. «Це свідчить про стабілізацію ситуації на ринку праці», – підкреслив Володимир Вікторович.

Ще один важливий показник – працевлаштування незайнятих громадян за сприяння служби зайнятості – минулого року був виконаний повністю. За направленням обласної служби зайнятості протягом січня – грудня 2011 року знайшли роботу 24,2 тисячі незайнятих мешканців Миколаївщини, або 102,6 відсотка до планових показників Програми зайнятості. «На жаль, – констатував директор обласного центру зайнятості, – законодавство зобов’язує роботодавця повідомляти нас про вивільнення працівників, проте він не несе жодної відповідальності за те, що не поінформував службу зайнятості про вакантні робочі місця». Не надто сприяє зайнятості й те, що до 70-80 відсотків усіх вакансій – це робочі місця з низьким рівнем оплати праці.

Які вакансії найчастіше заповнюються на ринку праці Миколаївщини? Це – водій навантажувача, оператор котельні, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кранівник, токар, фрезерувальник, оператор станків з ЧПУ, оператор комп’ютерного набору, продавець продовольчих товарів, кухар, кравець, оператор заправних станцій. Зважаючи на реалії, передусім саме за цими професіями обласна служба зайнятості здійснює професійне навчання та перенавчання безробітних. У 2011 році цим видом послуг було охоплено 6,3 тисячі миколаївців. З метою отримання безробітними нової професії обласна служба зайнятості співпрацює з 29-ма навчальними закладами регіону, із них 6 – це виші, 14 – професійно-технічні НЗ, 6 – навчально-курсові комбінати, а також три підприємства, котрі готують фахівців відповідно до укладених угод.

– У процесі навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації, – сказав В.В. Луста, – особлива увага звертається на ті категорії населення, яким з об’єктивних причин важко конкурувати на ринку праці, – одиноких мам, випускників шкіл-інтернатів, дітей з малозабезпечених сімей, інвалідів тощо. До речі, минулого року працевлаштовані 268 осіб з обмеженими можливостями, що на 30 відсотків більше, ніж за попередній період.

Як і раніше, чільне місце у діяльності базових центрів зайнятості посідає залучення незайнятих громадян до оплачуваних громадських робіт. Минулого року в громадських роботах узяли участь 10,4 тисячі осіб, що на 25,2 відсотка більше, ніж торік, і на 21,5% перевищує прогнозні обсяги Програми зайнятості. На ці цілі було використано понад 9 мільйонів гривень Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, ще майже 2 мільйони гривень надали підприємства та організації – замовники оплачуваних громадських робіт. І якщо раніше безробітні здебільшого були задіяні у видах діяльності, що потребують низької кваліфікації, то 2011 року чимало громадських робіт вимагали висококваліфікованих спеціалістів – будівельників, ремонтників, працівників соціальної сфери тощо. Беручи участь у громадських роботах, безробітні не лише покращували власне матеріальне становище та відновлювали трудові навички, а й мали перспективу постійного працевлаштування. Такою можливістю скористалися понад 30 відсотків громадян. Розуміючи важливість цього напрямку роботи, служба зайнятості наголошує на необхідності збільшення фінансування громадських робіт, у тому числі з районних та міських бюджетів, адже до цього часу кошти на ці цілі з місцевих бюджетів не виділялися.

Отже, щодо охоплення незайнятих громадян активними заходами сприяння зайнятості населення, служба зайнятості Миколаївщини виконала обласну Програму за всіма показниками. Втім, виконуючи свої «традиційні» завдання, працівники служби зайнятості повсякчас вишукують нові форми роботи, намагаючись гідно відповісти на виклики часу. Так, уже в лютому 2012 року Вознесенський міськрайонний центр зайнятості першим в області успішно запровадив новітні підходи у наданні соціальних послуг населенню та роботодавцям за єдиними стандартами. Основою нової технологічної розробки є врахування індивідуальних якостей громадян і особливостей підприємств та конкретної ситуації, що склалася у шукача роботи або роботодавця на ринку праці. Спеціалісти з працевлаштування стали персональними консультантами безробітних і відтепер опікуватимуться ними доти, доки для них не буде підібрано підходящої роботи. А кожен роботодавець, який звернеться до центру зайнятості, також зможе вирішувати наявні проблеми за допомогою особистого консультанта. Тож, як повідомив В.В. Луста, незабаром на нову, справді європейську технологію надання соціальних послуг будуть переведені й всі інші базові центри зайнятості області. «Кожен наш працівник має бути універсалом!», – заявив директор ОЦЗ.

Ще одна новація від державної служби зайнятості: з листопада минулого року можна стати на облік та отримувати матеріальну допомогу не лише за місцем реєстрації, а й за місцем проживання. Цьому сприяло введення нової електронної системи, що дозволяє обмінюватися інформацією між районними центрами зайнятості та сервером у Києві не за день-два, а протягом кількох секунд.

Значна робота проводиться й у загальноосвітніх закладах області. Сьогодні вже у 293-х школах встановлені профорієнтаційні термінали. Спільно з Міністерством освіти і науки спеціалісти служби зайнятості здійснюють анкетування школярів щодо особистих уподобань та професійних нахилів. Крім того, за допомогою мобільних центрів профорієнтації, про можливості державної служби зайнятості можуть детальніше ознайомитися й мешканці найвіддаленіших сіл та хуторів.

Відповів В.В. Луста і на запитання «РП»: яким чином обласна служба зайнятості сприяє задоволенню кадрових запитів суднобудівних підприємств регіону?
– Ще під час проведення в Миколаєві ярмарку вакансій та робочих місць, – повідомив директор обласного центру зайнятості, – Херсонський суднобудівний завод дав заявку на 300 вакансій. Співпрацюємо ми і з іншими суднобудівними заводами, а також із навчальними комбінатами відповідного спрямування. Минулого року за кошти Фонду було підготовлено дві групи робочих суднобудівних спеціальностей на базі ЧСЗ, із них 90 відсотків випускників працевлаштовані. Ще одна група пройшла навчання на заводі «Океан». Сподіваюсь, що цей рік стане ще більш успішним.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ