Охорона праці очима дітей

Новости

  22 Мар , 2012

У Миколаєві завершився 1-й етап відбіркового регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Це започаткування проводиться другий рік поспіль за ініціативою «Держгірпромнагляду» напередодні Всесвітнього дня охорони праці (відзначається 28 квітня). Цьогоріч у нашому місті ініціативу підтримав генеральний директор ПАТ «Миколаївобленерго» Ю. Антощенко. Енергетики зобов’язалися організувати та провести перший етап конкурсної програми, а також забезпечити його учасників і переможців подарунками і призами.

Мистецькі змагання відбулись на базі експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості». Вік конкурсантів від 6 до 18 років. На думку організаторів і учасників конкурсу, він є дуже важливим, оскільки має в своїй основі декілька значущих складових. По-перше, це навчально-профілактична робота. Юні художники, відпрацьовуючи конкурсну тему, вивчають або ж повторюють основні правила охорони праці, техніки безпеки у повсякденному житі, в побуті та на виробництві тощо. По-друге, роботи конкурсантів несуть певне смислове навантаження та інформацію, що допоможе «підтягнути» відповідні знання всім, хто їх переглядатиме. І, по-третє, діти розвивають свої творчі здібності, навчаються мислити художніми образами, а це важливо не лише для тих, хто захоплюється образотворчим мистецтвом, а й для всіх дітлахів без винятку. Ну і, звісно, дух змагання. Бажання досягнути успіху та здобути перемогу, а разом із нею й приз, про який потурбувались організатори.
 

Після завершення першого етапу відбіркового регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» до «Академії дитячої творчості», задля оголошення його результатів та нагородження переможців, завітали представники ПАТ «Миколаївобленерго». Провідний інженер служби охорони праці Любов Димова, перш ніж назвати прізвища кращих юних художників, прочитала школярам коротку та змістовну лекцію щодо основних правил поведінки, що гарантовано збережуть життя та здоров’я дітей, підлітків та їхніх рідних у потенційно небезпечних ситуаціях.

Далі була найприємніша частина зустрічі – церемонія нагородження. Перше місце у своїх вікових категоріях вибороли Олександра Буліч (10 років), Аліна Хіміч (12 років) та Діана Добровольська (15 років). Нагородою для них стали мольберти, ватман, фарби, тобто все необхідне для того, щоб продовжувати йти мистецькою стежкою. Цінні подарунки від ПАТ «Миколаївобленерго» отримали також конкурсанти, які зайняли друге та третє місця, а всім без винятку учасникам мистецьких баталій (а це більше сотні школярів) організатори подарували альбоми і фломастери.

Утім конкурс на цьому не завершується. Далі – обласний відбірковий етап і столичний фінал. До речі, роботи переможців першого етапу вже гарантовано будуть представлені на рівні області, а потім, цілком можливо, поїдуть до Києва.

Підготувала Н.Л. МАКАРОВА, член Національної Спілки журналістів України
НА ЗНІМКУ: юні художники одержали цінні подарунки.

Сообщение:

*

НОВОСТИ