Підсумки і нові завдання

Новости

  1 Мар , 2012

Чергове засідання громадської ради відбулося у Миколаївській обласній державній адміністрації 24 лютого. У її роботі взяв участь голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов.
Голова громадської ради Галина Тазарачєва відзначила, що пропозиції та рішення громадської ради ретельно вивчаються структурними підрозділами облдержадміністрації та враховуються при розробці розпоряджень.

Микола Круглов зупинився на підсумках минулого року, а також визначив основні напрями роботи в нинішньому році. Так, за підсумками соціально-економічного розвитку 2011 року Миколаївська область посіла 11 місце в країні, у той час, як у 2010 році наш регіон був лише 17-тим. Утім, зазначив губернатор, цей рік вже минув, і треба дивитися у майбутнє. У своєму виступі він окреслив найближчі завдання у сфері транспорту і будівництва доріг, газифікації населених пунктів області і забезпечення населення питною водою, торкнувся земельних питань та медичної реформи.

Одним із важливих напрямків роботи у 2012 році є газифікація населених пунктів Миколаївської області. 2011 року на це витратили 1 мільйон 600 тисяч гривень. Уже досягнуті домовленості із керівництвом НАК «Нафтогаз України», проведені тендери. Витрати на газифікацію складуть 120 мільйонів гривень. Залучаються і приватні інвестори.

Газопостачанням буде повністю забезпечений Казанківський, Жовтневий, Веселинівський, Новодеський, Снігурівський, Первомайський та Кривоозерський райони.
Не менш важливим питанням є питна вода. Поточного року вже відкрито 26 установок доочищення питної води до європейських стандартів, що коштує від трьох до п’яти разів дешевше, ніж бутильована. Обласна влада планує продовжувати цю роботу протягом року, аби забезпечити дитячі садки, школи, лікарні та інші важливі заклади соціальної сфери.

Тривають заходи в рамках здійснення медичної реформи. Вже завершено громадське обговорення у кожному районі. В обласному бюджеті передбачено 20 мільйонів гривень на придбання автомобілів «швидкої допомоги», близько 80 мільйонів заплановано на закупівлю медичного обладнання.
Наприкінці роботи громадської ради бажаючих поставити свої запитання голові облдержадміністрації було більше 20 чоловік. А це значить, що діалог між владою та громадою успішно відбувається.

Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ