Послуги відсутні, а платити треба?

Нещодавно до редакції звернулася жителька села Прибужжя Доманівського району Н.І. Кравченко. Пенсіонерка повідомила, що в її населеному пункті вже дев’ять місяців несправний радіовузол, радіоточки взагалі ні в кого не працюють. Та, незважаючи на це, жінці щомісяця справно надходять рахунки за телекомунікаційні послуги від Миколаївської філії «Укртелекому». Згідно з вищезазначеним документом, абонентська плата за радіозв’язок становить 9,36 грн. (разом із ПДВ). Чому пенсіонерка повинна сплачувати за послуги, які їй не надаються? У разі ж несплати за нібито отримані послуги «Укртелеком» має право розірвати укладений із абонентом договір та стягнути суму боргу в судовому порядку – про це Н.І. Кравченко щоразу попереджають у рахунку.

Жінка разом із односельчанами неодноразово зверталася до райцентру із заявою, у якій просила розібратися з цією ситуацією, проте всі її спроби виявилися безрезультатними. Тому в стурбованої пенсіонерки залишилася остання надія на нашу газету. Тож ми надсилаємо цю інформацію на реагування до підприємства зв’язку та сподіваємося, що дане непорозуміння буде виправлено вже найближчим часом.

Анна НІКУЛІНА

Комментарии:

  1. Виктория:

    Необходимо, чтобы закон работал и в обратном порядке: за не предоставление услуги и постоянное невнимание к клиенту в том же судебном порядке взимать сумму штрафа, в т.ч. и за моральный ущерб. Вот о чём должны думать наши депутаты, а мы – контролировать их работу чаще и активнее, иначе толку у нас в стране не будет ни в чём и никогда.

Сообщение:

*

НОВОСТИ