Прекрасне – для прекрасних

Культура, Новости

  15 Мар , 2012

З нагоди Міжнародного жіночого свята Миколаївська міська рада національних товариств вирішила зробити чарівній половині населення приємний сюрприз. У п’ятницю, 9 березня, у муніципальному виставковому залі відбулося відкриття виставки «Для милых дам».

На ній представлені яскраві зразки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, серед яких – картини відомих художників, ексклюзивні вироби з бісеру, дерева, паперу, тканини, іграшки, ікони та ще багато чого цікавого. На пропозицію взяти участь у виставці охоче відгукнулися 13 товариств, а також громадська організація «Молоді регіони».

Відкриття весняної виставки стало знаковою подією для культурного життя Миколаєва. Просторий зал ледве зміг умістити всіх учасників та гостей заходу. За словами голови міської ради національних товариств Анара Ахундова, навіть самі організатори не очікували такого аншлагу.

Однією із найбільш різноманітних можна назвати експозицію, представлену російською общиною. До неї увійшли різьблені ікони та статуетки, картини, вишиті бісером, авторські іграшки, колажі, малюнки на космічну тематику. Поряд із досвідченими майстрами свої роботи продемонстрували й молоді талановиті автори. Приємно здивували глядачів й корейці, азербайджанці, грузини, вірмени, угорці, греки, євреї та болгари.

Окрім того, на гостей очікувала цікава концертно-розважальна програма, дефіле наймолодших представниць жіноцтва в оригінальних костюмах із обгорткового паперу, а також презентація весняного випуску газети «Відомі жінки Миколаївщини».

Цього дня на виставку завітав і почесний гість – начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, депутат обласної ради Микола Жук. Він від щирого серця привітав усіх жінок зі святом, побажав їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах та творчого натхнення. «Регіон та держава в цілому будуть розвиватися лише за наявності трьох основних складових: поваги до історичного минулого свого народу, національних меншин та жінок», – наголосив Микола Васильович.

Оригінальна виставка стала незаперечним доказом того, що в національних товариствах обласного центру є чимало самобутніх, творчих особистостей, які ще не один раз приємно здивують нас своїми досягненнями.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

НА ЗНІМКАХ: Микола Жук вітає жінок зі святом; лялькове царство Елеонори Подолян; різьблена ікона від Леоніда Шкаруби; Ю. Одробінський «Лабіринти долі» .

Сообщение:

*

НОВОСТИ