СК «Енергія» розпочинає і виграє

Новости

22 Мар , 2012

Здорова атмосфера та дружні стосунки в трудовому колективі багато в чому визначають ефективну роботу й успішність підприємства. Грамотні керівники завжди приділяють даному аспекту належну увагу та направляють відповідну частку прибутку не тільки на гідну оплату праці робітників, а й на корпоративні громадські ініціативи, розуміючи, що ці інвестиції гарантовано вбережуть підприємство від різного роду трудових спорів і конфліктів. Що, погодьтеся, дорогого коштує. І перш за все, акцент необхідно робити на спільності інтересів. А що є кращим об’єднувальним фактором? Правильно – спорт. Такого висновку дійшло і керівництво ПАТ «Миколаївобленерго». За ініціативою генерального директора підприємства Ю.М. Антощенка було вирішено провести турнір із міні-футболу між командами всіх філій. «Енергетичний» футбольний чемпіонат стартував 3 грудня 2011 року. Команди продемонстрували високий клас гри, що було відзначено не тільки уболівальниками та гостями турніру, але і представниками Федерації футболу Миколаївської області.

Кращі з кращих отримали заслужені нагороди. Але головне, на думку генерального директора ПАТ «Миколаївобленерго» Ю. Антощенка, було не в цьому, а в тому, що футбольний турнір допоміг ще більше згуртувати трудовий колектив. Більш того, саме ці змагання дали старт новому спортивному почину – створенню збірної команди ПАТ «Миколаївобленерго». До її складу увійшли кращі футболісти внутрішнього турніру і «легіонери» – гравці місцевих футбольних клубів, які віддали перевагу новій команді. Уже на початковому етапі свого становлення СК «Енергія» почала формувати власні традиції і колектив «фанів», які традиційно підтримують колег-футболістів (гравці команди є фахівцями різних служб ПАТ «Миколаївобленерго») на всіх іграх. Активним уболівальником, який не пропускає жодного матчу, є ініціатор створення команди – генеральний директор ВАТ «Миколаївобленерго» Ю. Антощенко. Активно вболівають за рідну команду представники керівництва підприємства та його трудового колективу. А позитивна енергетика вболівальників, помножена на майстерність футболістів, допомагає СК «Енергія» перемагати.

Молода команда дебютувала у другій групі зимового чемпіонату Миколаївської області 2011-2012 рр. Свою першу гру «Енергія» провела 25 грудня 2011-го і здобула впевнену перемогу. В цілому ж, за неповні три місяці енергетики зіграли 12 матчів, не програвши жодного (!). Футболісти СК «Енергія» забили у ворота супротивників 71 м’яч, пропустивши при цьому всього два (!), а це є своєрідним рекордом. Нова команда продемонструвала 100%-вий результат і є визнаним фаворитом у своїй підгрупі. Склад команди вже встиг зігратися. Хлопці успішно виконують завдання тренерів: грають на половині поля супротивника, постійно атакують і, як наслідок, забивають. Кращим бомбардиром команди і найрезультативнішим «снайпером» на даному етапі є Сергій Гранковський. Варто відзначити також майстерну гру опорного напівзахисника Фарамаза Велієва, який успішно нівелює спроби супротивника «просочитися» на половину поля СК «Енергія». А капітан команди Олександр Кулажкін (директор філії «Південний» ПАТ «Миколаївобленерго»), на думку тренерів, грамотно й успішно організовує гру команди в цілому, що й приносить свої позитивні плоди. Достойну крапку в своєму дебютному чемпіонаті СК «Енергія» поставила 18 березня, здобувши впевнену перемогу над командою «Вісла». Гра була фінальною. Обидві команди займали чільні позиції в своїх підгрупах та претендували на перше місце у другій групі зимового чемпіонату Миколаївської області. Тож і не дивно, що матч, задовго до початку, обіцяв бути напруженим та видовищним. Очікування вболівальників справдились. До речі, варто зазначити, що свою команду прийшли підтримати сотні енергетиків і не лише мешканці обласного центру, а й працівники районних філій. А в цілому ж за цим фіналом спостерігали близько тисячі поціновувачів футболу, що також є рекордом для поля зі штучним покриттям Центрального стадіону. З перших хвилин СК «Енергія» традиційно пішла в наступ, але гравці «Вісли» «тримали удар» і контратакували, щоправда безрезультатно. На початку першого тайму атаку С. Гранковського суперники перервали недозволеним прийомом. Суддя призначив пенальті. Бив «постраждалий» Гранковський, і енергетики повели 1:0. Із таким рахунком завершився перший тайм. А в другому футболісти СК «Енергія», як то кажуть, «розігрілись» і ще тричі поцілили по воротах суперника, забивши «з гри» три чудові м’ячі. На 44-й хвилині відзначився Сергій Андрєйчєв, через дві хвилини гольову естафету прийняв Дмитро Булах, а на 67-й хвилині Кирило Маркітан повністю позбавив «Віслу» навіть примарної можливості відігратись. Більш того, енергетики не дозволили суперникам забити навіть «гол престижу», атакуючи до останніх секунд матчу. Перемога «Енергії» викликала справжній шквал овацій. Уболівальники команди не стримували емоцій, вітаючи футболістів та один одного з першою серйозною перемогою колег. Щиро радів успіху своїх підлеглих президент команди – генеральний директор ПАТ «Миколаївобленерго» Ю.М. Антощенко. Він зазначив, що СК «Енергія» хоча і є молодою командою, але змогла пройти показовий переможний шлях становлення. Звісно, попереду – ще багато роботи, важкі тренування та нелегкі поєдинки. Але, на думку Юрія Михайловича, футболісти вже нині зробили найголовніше – ще більше згуртували колектив підприємства. Думку очільника ПАТ «Миколаївобленерго» поділяють віце-президент команди Сергій Кулажкін та головний тренер Юрій Чаус. Вони переконані: СК «Енергія» і надалі демонструватиме впевнену гру та досягатиме значно більших успіхів. Тим паче, що вже в квітні енергетики візьмуть участь у нових змаганнях – Кубку та чемпіонаті Миколаївської області. І вони налаштовані перемагати.

Підготувала Н.Л. МАКАРОВА, член Національної Спілки журналістів України
НА ЗНІМКАХ: Ю. Антощенко зі збірною командою; уболівальники підтримували свою команду.