Соціальне партнерство триває

Новости

  22 Мар , 2012

Миколаївський глиноземний завод і надалі продовжує активну співпрацю з Миколаївською областю та Жовтневим районом. 15 березня за участю голови облдержадміністрації Миколи Круглова та генерального директора МГЗ Юрія Овчиннікова відбулося урочисте підписання Програми про соціальне партнерство на 2012 рік.
Ця Програма, як і всі попередні, спрямована на забезпечення стабільного розвитку регіону, розкриття його економічного та соціального потенціалу.

«Я завжди з великою вдячністю ставився до нашого глиноземного заводу, добре розуміючи його вклад в економіку Миколаївської області, – наголосив голова облдержадміністрації Микола Круглов. – На мою думку, дане підприємство є зразком вдало здійсненої приватизації, у результаті якої вдалося зберегти робочі місця, високу заробітну плату, соціальний пакет». Також Микола Петрович повідомив, що завдяки ініціативі МГЗ невдовзі до соціального партнерства можуть долучитися інші суб’єкти господарювання, у тому числі й іноземні.

У свою чергу, генеральний директор Миколаївського глиноземного заводу Юрій Овчинніков зауважив, що в даній Програмі передбачено більше чотирьох мільйонів гривень інвестицій у соціальну сферу та суспільно значимі проекти Миколаївщини. Цього року одним із ключових напрямків є модернізація та розвиток об’єктів соціальної інфраструктури (наприклад, реконструкція Старофлотських казарм, дитячого містечка «Казка», дитячої обласної лікарні тощо). Особлива увага приділятиметься покращенню якості життя мешканців прилеглих до глиноземного заводу сільських населених пунктів. Також буде продовжуватися співпраця підприємства з Миколаївським художнім академічним російським драматичним театром, Миколаївським зоопарком, художнім музеєм ім. Верещагіна. Як повідомив директор Центру соціальних програм РУСАЛа в Україні Дмитро Мурашко, цьогоріч програма «Територія РУСАЛа» передбачає виділення грантових коштів на підтримку проектів громадських, молодіжних організацій. Даний напрям дозволить створити додаткові можливості й для розвитку підприємництва, особливо серед молоді.

Окрім підписання Програми про соціальне партнерство, цього дня відбулася ще одна не менш приємна подія. Нещодавно Миколаївський глиноземний завод узяв участь у III Міжнародній виставці «Сучасні освітні заклади-2012» та був удостоєний золотої медалі. Таку почесну нагороду підприємство отримало за активну підтримку та реалізацію проектів для освітньої галузі. Лише в 2011 році більше тисячі учнів початкових класів із 14 шкіл Жовтневого району отримали персональні комп’ютери з сучасним програмним забезпеченням. Микола Круглов нагородив колектив МГЗ, у тому числі Юрія Овчиннікова, Дмитра Мурашка, директорів шкіл Жовтневого району медалями, а також почесними дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

НА ЗНІМКУ: Микола Круглов та Юрій Овчинніков.

Сообщение:

*

НОВОСТИ