Сучасність найстарішої школи

Новости, Общество

  8 Мар , 2012

Мостівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – найстаріший навчальний заклад у Доманівському районі. Минулого року мостівчани та гості мальовничого села урочисто відзначили 135-річчя із дня заснування школи. Побувавши на тому святі та подарувавши школярам інтерактивну дошку й сучасну музичну апаратуру, голова облдержадміністрації Микола Круглов пообіцяв ближчим часом також обладнати у навчальному закладі цілий комп’ютерний клас.

Слова у губернатора не розійшлися з реальними справами. У лютому в Мостівській ЗОШ (директор Сергій Чорний) відбулося ще одне свято – відкриття комп’ютерного класу. Він обладнаний інтерактивною дошкою, 16 сучасними комп’ютерами та високошвидкісним безлімітним Інтернетом. Відтак школярі мають змогу поринути в нетрі Всесвітньої мережі не лише під час уроків інформатики, а й у вільний від занять час, відвідуючи комп’ютерний гурток. До речі, Мостівська школа має власний сайт, який спільно розробили діти та їхні вчителі.

Гордиться освітній заклад й своєю опікунською радою, яку очолює Олена Хмельницька. Насамперед рада опікується поліпшенням умов перебування дітей у навчальному закладі, тож лише 2011-2012 років мобілізовано 150 тисяч гривень позабюджетних коштів. За ці кошти ремонтуються класні приміщення, організовуються екскурсії, проводяться шкільні свята. Одним із головних спонсорів фонду опікунської ради є СПрАТ «Україна» (голова – Олександр Сіроштан).

Андрій ТЮРІН
Доманівський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ