У Березанці своє кіно!

Новости, Общество

  8 Мар , 2012

У райцентрі після багаторічного затишшя знову діятиме кінозал! Цього разу великий екран чекатиме на березанських кіноманів у глядацькій залі районного Будинку культури. Відзначення такої приємної події відбулося у рамках Календаря добрих справ, заведеного в райдержадміністрації, у вигляді безкоштовного першого сеансу.

Але перш ніж дати старт трансляції сучасної стрічки на військово-патріотичну тему під назвою «Ми з майбутнього», перед земляками виступив очільник району С.М. Корчевський, за безпосереднього сприяння якого було віднайдено спонсорські кошти у сумі 20 тисяч гривень для придбання спеціальної відеотехніки. Пояснюючи мету даного задуму, Сергій Миколайович підкреслив: «Ми прагнемо забезпечити громадянам різного віку цікаве, змістовне, насичене дозвілля, аби люди не ховалися за стінами власних осель, а стали відкритішими, комунікабельнішими та ще більш захопленими культурним життям своєї спільноти».

Користуючись нагодою, начальник відділу райдержадміністрації Н.П. Матвієнко подякувала С.М. Корчевському за дієву підтримку всіх починань заповзятливих культармійців й побажала присутній на заході публіці приємного перегляду кінофільму. Тож відтепер щосуботи в адаптованому кінотеатрі відповідальним за справу Юрієм Харченком влаштовуватимуться два сеанси: о 15-й годині – для дітей, о 17-й – для дорослих. Ціна вхідних квитків досить помірна: за 5 гривень малеча зможе переглянути улюблений мультик чи казку, а старшим це задоволення обійдеться всього у 10 гривень. Окрім того, для ласунчиків у вестибулі функціонуватиме буфет. Ознайомитись із анонсом пропонованих фільмів шанувальники кіно матимуть змогу заздалегідь.

Тож березанцям лишається тільки обирати – чи просидіти вільний вечір вдома за телевізором, чи зустрітись із друзями і в чудовій компанії насолодитись грою улюблених акторів.

В. ТОТОК
Березанський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ