У рамках соціального діалогу

Новости

  1 Мар , 2012

Миколаївська область однією із перших в Україні розпочала роботу по укладанню Угод з соціально-економічних питань між органами виконавчої влади, представниками роботодавців і профспілок. У четвер, 23 лютого, між облдержадміністрацією, обласною радою, організацією роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» та обласною радою профспілок відбулося підписання такої угоди, розрахованої на 2012-2015 роки.

Відкриваючи захід, голова ОДА Микола Круглов наголосив, що спільна робота влади, профспілок та представників бізнесу має стати, перш за все, запорукою стабільного соціально-економічного розвитку регіону, створення максимально комфортних умов для забезпечення внутрішнього ринку товарами власного виробництва. «За останні 20 років як громадські організації, так і політичні партії, напевно, вже зрозуміли, що в суспільстві треба тільки домовлятися, жодна революція не дасть позитивних результатів, – переконаний Микола Петрович. – Тому ми обов’язково будемо зустрічатися, вести соціальний діалог, адже сьогодні наше головне завдання – відновити нормальну підприємницьку діяльність».

Голова обласної ради Ігор Дятлов також підтримав ідею підписання такої угоди та наголосив, що всі її учасники можуть розраховувати на допомогу апарату обласної ради. У свою чергу, голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов вважає, що Угода з соціально-економічних питань – це значне досягнення для Миколаївщини, результат плідної та конструктивної співпраці всіх зацікавлених сторін.

Як відзначив голова обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Олександр Шпиль, завдяки активній позиції Миколи Круглова, підтримці обласної ради на Миколаївщині створено чітку систему управління народногосподарським комплексом. А ті проблемні питання, що все ж таки виникають у процесі розвитку сектора економіки, соціальному захисті населення, підвищенні добробуту жителів області, дозволить вирішити саме Угода з соціально-економічних питань.

Анна НІКУЛІНА
Фото прес-служби облдержадміністрації

НА ЗНІМКУ: Олександр Шпиль, Ігор Дятлов, Микола Круглов, Юрій Толмачов.

Сообщение:

*

НОВОСТИ