«Укрпошта» виправляє власні помилки

Новости

  15 Мар , 2012

Керівник Миколаївської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Ігор Чернієнко доповів голові облдержадміністрації Миколі Круглову про стан виконання його окремого доручення.

2 березня під час засідання Ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області голова облдержадміністрації Микола Круглов піддав критиці дії керівника Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ігоря Чернієнка щодо скасування, за його ініціативою, угоди із «Миколаївобленерго» та «Миколаївгаз» на прийом платежів за спожиті енергоносії від населення.

Проте деякі журналісти не розібрались у цій ситуації, про що свідчить публікація «За что же ругал губернатор директора «Укрпочты»?» на інтернет-порталі новин «Набат».
На відміну від зазначених журналістів, Ігор Чернієнко зробив необхідні висновки. 12 березня поточного року він своїм листом поінформував голову облдержадміністрації про стан виконання його окремого доручення.

УДППЗ «Укрпошта» та ПАТ «Миколаївгаз» 7 березня 2012 року уклали двосторонній Договір на приймання готівкових платежів від населення за спожитий природний газ.
У відповідності до умов договору, з 10 березня 2012 року плата з населення в сільській місцевості за приймання платежів не стягується.
У процесі оформлення знаходиться Договір про приймання платежів за електричну енергію від побутових споживачів між УДППЗ «Укрпошта» та ПАК ЕК «Миколаївобленерго».

Укладення цих договорів дозволить зменшити додаткову оплату за прийом платежів за природний газ та електроенергію з боку населення області. Так, для жителів сільської місцевості відсоток комісійної винагороди на кошт УДППЗ «Укрпошта» буде становити 0%, а в містах – 1,8 грн.

Прес-служба облдержадміністрації

Сообщение:

*

НОВОСТИ