Весела усмішка «Чебурашки»

Новости, Общество

  1 Мар , 2012

Сухобалківський сільський голова Надія Бабанська ще 2006 року, будучи вперше обраною на цю відповідальну посаду, одним із головних своїх пріоритетів проголосила турботу про дітей. І першим вагомим доробком керівника місцевої громади стало переселення Сухобалківського ДНЗ «Чебурашка» в нове, більш пристосоване для цих потреб приміщення. Згодом кожен рік приносив покращення матеріального забезпечення дитячого закладу: здійснювалися ремонти, закуповувалися іграшки, завозився новий інвентар. Так, минулого року за кошти сільського бюджету для дитсадка були придбані меблі та кухонний посуд, відремонтований санвузол.

Загалом на фінансування двох дошкільних навчальних закладів у селах Суха Балка і Лідіївка виділено з місцевого бюджету близько 560 тисяч гривень. Варто зазначити, що Сухобалківська сільська рада 2011 року взагалі обійшлася без дотацій на здійснення своєї діяльності. Цього великою мірою вдалося досягти завдяки тому, що кожен гектар землі, що є в обробітку на території сільради, несе податкове навантаження. Відтак – до сільської скарбниці вливаються фінансові потоки.

Така принципова позиція Надії Бабанської дозволяє з оптимізмом дивитися у день прийдешній: у тому ж Сухобалківському ДНЗ «Чебурашка», в штаті якого вісім досвідчених вихователів на чолі з Людмилою Корнукій, нещодавно відкрито окрему групу – ясельну.

Андрій ТЮРІН
НА ЗНІМКУ: колетив ДНЗ «Чебурашка» і Надія Бабанська (у центрі).

Сообщение:

*

НОВОСТИ