Відносно «ліквідаторів» порушено карну справу

Новости

  29 Мар , 2012

Наша газета вже декілька разів писала про події, що мали місце в ПОСП «Дружба» Снігурівського району (зокрема статті «Ліквідатори» у номері від 15 жовтня 2011 р. та «Ліквідатори-2: безперспективні…» в «РП» від 03.12.11). Повідомляючи широкому загалу про очевидні факти розкрадання колективного майна, редакція сподівалася на відповідну дієву реакцію правоохоронних органів. Але раз по раз снігурівські міліціонери відмовляли у порушенні кримінальної справи.

Та, схоже, після втручання обласної прокуратури, куди редакція направила зазначені публікації, крига таки скресла. Ось яка відповідь надійшла днями до нашої газети за підписом начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури Миколаївської області А.О. Жмури:

«Встановлено, що за фактом розкрадання майна ПОСП «Дружба» в с. Знам’янка Снігурівського району Снігурівським РВ УМВС України в області проводилася перевірка, за наслідками якої 09.12.11 прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п. 2 ст. 6 КПК України.

Вказане рішення 16.03.12 скасовано прокуратурою області та матеріали направлено до прокуратури Снігурівського району для організації додаткової перевірки.
За наслідками додаткової перевірки СВ Снігурівського РВ УМВС України в Миколаївській області 19.03.12 порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 185 КК України. Досудове слідство по справі триває».

Зазначимо, що частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб» передбачає відповідальність у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.
Редакція й надалі стежитиме за розвитком подій.

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ