З’їзд журналістів Миколаївщини

Новости

  8 Мар , 2012

У вівторок у Миколаєві пройшла XII звітно-виборча конференція журналістів Миколаївщини. На ній було розглянуто актуальні питання діяльності медійного середовища за звітний період – з 6 березня 2007-го по 6 березня 2012 року.

Під час форуму відбулися вибори керівного складу обласної організації Національної спілки журналістів України. Втретє поспіль головою облорганізації НСЖУ обрано Миколу Станіславовича Стеценка, головного редактора газети «Южная правда». Цю кандидатуру члени конференції підтримали одноголосно. Також було обрано склад правління обласної організації НСЖУ та визначено делегатів на XII з’їзд Національної спілки журналістів України.

У резолюції, яку підтримали делегати звітно-виборчої конференції, міститься заклик до необхідності вибудови цивілізованих, толерантних відносин між органами влади та журналістами, подальшого утвердження у суспільстві демократичних засад. А серед найнагальніших завдань творчої спілки, зокрема, названі об’єднання зусиль з метою забезпечення права громадян на правдиву, об’єктивну інформацію, захист професійних і соціальних прав творчих працівників засобів масової інформації, подальше організаційне зміцнення первинних організацій.

Андрій ТЮРІН

Сообщение:

*

НОВОСТИ