Бездоганна репутація

Новости, Общество

  12 Апр , 2012

Першої п’ятниці квітня святкували ювілей братські енергетики: виповнилося рівно 40 років з моменту створення філії Братського району «Миколаївобленерго».
До 1972 року потреби району обслуговувала дільниця Арбузинського РЕМу, й лише потім на Братщині було утворено окрему адміністративну одиницю. Цікаво, що за довгі чотири десятки років підприємство очолювали всього три директори: з 1972-го по 1990-й роки Іван Опанасович Нікулін, у 1990-2007 роках Віктор Михайлович Нешкумай. А останні п’ять років енергетичну безпеку району забезпечує дружний колектив на чолі з Віктором Нікуліним. До речі, на підприємство в 1974 році Віктора Івановича привів ще батько, перший директор…
 

Святкову дату братські енергетики зустріли у доброму гуморі. Протягом останніх років Братська філія незмінно у п’ятірці лідерів з-поміж двадцятки філіалів «Обленерго». Цього вдалося досягти завдяки успішній роботі з населенням щодо збирання платежів та високій культурі обслуговування споживачів, неухильному дотриманню виробничої та технологічної дисципліни. У тісній співпраці з місцевою владою сім шкіл району переведені на систему електроопалення.

У залі слави підприємства – заступники директора філії Олег Андраш і Андрій Нешкумай, інженер ВТГ Алла Михайлова, черговий підстанції Віктор Красножон, ветерани Павло Ольховський і Василь Ракоїд.
Минулого 2011 року братчани посіли високе третє місце у корпоративному змаганні. Так тримати, і зі святом!

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Братський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ