Бізнес – це не лише прибуток…

Новости, Общество

  26 Апр , 2012

Якби в Снігурівському районі провели конкурс на кращий торговельний заклад, то, напевно, його першим переможцем став би супермаркет «Економ», що розташований на в’їзді до Снігурівки з боку Херсона. Ще б пак: у закладі, що реалізує різноманітні господарчі та побутові товари, налічується до кількох тисяч одиниць асортименту. І весь цей крам продається за цілком доступними цінами, мовби підтверджуючи влучну назву супермаркету.

У просторих та світлих торговельних залах чого тільки немає: телевізори та холодильники, пральні машини і газові плити, вікна та двері, різноманітний інструмент та електрообладнання, лакофарбові вироби і мототехніка… Принагідно зауважмо, що вся продукція – лише від відомих виробників та має відповідні сертифікати якості. Обслуговування ж у магазині – на найвищому рівні, тож від покупців із ближніх і дальніх усюд – відбою немає!

Іван Захаров, Олександр Дібров, Сергій Рульов.
 

Такі стандарти якості ще на початку своєї діяльності запровадив приватний підприємець Олександр Дібров. Попри свою молодість, а Олександрові Сергійовичу пішов лише четвертий десяток, бізнесмен має чималий досвід у веденні власної справи. Адже у вир ринкової економіки сільський хлопчина поринув мало не зі шкільної лави. Закінчивши школу в рідній Новопетрівці, моторний та завзятий парубок спочатку працював «на дядька», а згодом спромігся відкрити у селі продуктовий магазин. У цьому йому всіляко сприяли й батьки, Сергій Степанович і Валентина Федорівна.

Вміння чітко прорахувати подальші напрямки розвитку бізнесу, оцінити співвідношення ймовірного ризику та можливого прибутку дозволило Олександрові Діброву не лише завоювати прихильність Гермеса, а й упевнено торувати шлях до нових обріїв, нових перспектив. Тож коли виникла ідея побудувати в райцентрі сучасний супермаркет господарчих та побутових товарів, приватний підприємець чітко усвідомлював, що і як треба зробити задля досягнення мети.

Хоча зробити належало чимало. Адже майбутній заклад XXI століття виріс буквально на пустому місці, а саме в будівлі колишньої автостанції, що не функціонувала вже багато років… Будинок практично прийшов у повний занепад: усередині росли дерева і чагарники, а єдиними його «мешканцями» були жаби і вужі… Та за лічені місяці Дібров здійснив капітальний ремонт усіх приміщень, установив зручні полиці та завіз товар. Перші покупці залишилися дуже задоволені від відвідин принципово нового для Снігурівки супермаркету: широкий вибір якісного товару, прийнятні ціни, ввічливий і професійний персонал. Відтоді Олександр Дібров день у день нарощував власні торговельні потужності, керуючись у своїй повсякденній роботі принципом: головне – не лише і не стільки прибуток, скільки покращення бодай на дещицю життя своїх земляків. Зкорема шість із них працевлаштовані у супермаркеті «Економ»: це бухгалтери Валентина Рульова і Андрій Горелко, комірник Сергій Рульов, продавці-консультанти Іван Захаров, Анатолій Мамирін, Дмитро Усенко.

Наріжного біблійного постулату – допомогти ближньому своєму – Олександр Сергійович притримується щодня. Серед його пріоритетів – підтримка знедолених дітей та сивочолих уславлених ветеранів, участь у різноманітних соціальних проектах. Депутата Снігурівської районної ради Олександра Діброва добре знають і стрічають як свого і в Центрі ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, і на святкуванні 9 Травня, і під час проведення конкурсу «Міс Снігурівка».

– Коли б я не звертався до Олександра Сергійовича, відмови ніколи не чув, – зауважує Новопетрівський сільський голова Віктор Бірюк. – Він надає допомогу як коштами, так, скажімо, й продуктами для ветеранів села.

Плідною є й співпраця приватного підприємця з районним центром зайнятості. Шляхом надання дотації на новостворені робочі місця під орудою О.С. Діброва працевлаштувалося декілька земляків. Це – дуже суттєва підтримка для молодого бізнесмена. Вдячний він за порозуміння районній та міській владі. Ті ж, у свою чергу, дякують підприємцеві за соціальну відповідальність – вчасну і в повному обсязі сплату податків, меценатську допомогу закладам соціально-культурного призначення.

У планах молодого бізнесмена – подальше розширення власної справи, створення ще ліпших умов для задоволення потреб споживачів. Від успішності їх реалізації виграє вся громада.

Андрій ТЮРІН
Снігурівський район
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ