Будувати – означає жити

Новости, Общество

  5 Апр , 2012

Однією з провідних галузей народного господарства є будівництво. Саме за його «самопочуттям» можна судити про стан економіки взагалі, вважають спеціалісти. Якщо працюють будівельники, значить, сподівання на кращі зміни обґрунтовані.

В Березнегуватському районі будівництво є однією з основних ланок розвитку району. Про те, що край дійсно розвивається, свідчать цифри, підтверджені конкретними фактами.

Всього у районі за 2011 рік на будівництві, реконструкції та капітальних ремонтах об’єктів було освоєно близько 7 млн. грн. Ось основні об’єкти, освоєні у минулому році: реконструкція приміщень Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ст. під майстерню та їдальню – 2,5 млн. грн.; будівництво очисних споруд інфекційного відділення Центральної районної лікарні – 255 тис. грн.; будівництво спортивного майданчика в смт Березнегувате – 160 тис. грн.; капітальний ремонт операційного блоку Центральної районної лікарні – 184 тис. грн.; капітальний ремонт топкової Висунської ЗОШ – 260 тис. грн.; будівництво установки з доочищення води в смт Березнегувате – 330 тис. грн.; роботи по захисту від підтоплення сел Лепетиха та Веселе – 1,3 млн. грн.; будівництво дитячих майданчиків у селах Мурахівка, Лепетиха, Біла Криниця і в райцентрі Березнегуватому – 120 тис. грн.; капітальний ремонт доріг у селі Мурахівка та селищі Березнегуватому – 1,2 млн. грн.; ремонт бібліотек у селах Любомирівка, Висунськ, Новосевастополь, Новоукраїнка і двох центральних – 200 тис. грн.

Тетяна ФІЛІППОВА

НА ЗНІМКУ: у новій столярній майстерні Березнегуватської ЗОШ I-III ступенів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ